What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

En İyi Dvb Oynatıcı

Bu konuda daha önce başlık açıldı mı bilmiyorum ama sanırım onlarca açılmıştır. 2005'ten beri skystar 2 kullanıyorum. Altdvb karmaşık ve pek kullanışlı olmayan bir program. Karmaşıklığına rağmen eskiden sadece ustaların rağbet ettiği bir programdı. Şimdi rağbet gördüğünü sanmıyorum. Dvbdream Pip özelliği isteyenler için eşsiz bir program ama çok nazik çok kırılgan. Dvbviewer'ın son sürümünü de kullandım ama bu programın ne gibi artısı var hala çözemedim. Bazı ustalar tek geçiyor. Bana göre kullanışlı değil. My theatre oynatıcısını bayağı bir önce denemiştim. Yenilerde hiç denemedim. Merak da etmiyorum açıkçası. Progdvb kullanması kolay güzel bir oynatıcı. Paraya kıymak gerekir lakin. Ben 6.48 versiyonunu kullanıyorum. İşimi görüyor. Diğer taraftan Hd kartlarda elbette oynatıcıların artı ve eksileri vardır. Kullanmadığım için bilemem. SOn olarak kanal geçişleri en hızlı dvbviewer'da ama bana göre en güzel program progdvb. Hata vermez, işi yokuşa sürmez vs. Ustaların görüşlerini önemsiyor ve bekliyorum.
Alıntı

valla benim içinde en iyisi dvbdream bi sorunum olmadı şimdiye kadar progdvb

yle aksine sorun yaşadım ben ...
Alıntı

(16-01-2012, 0:42)kemmrt demiş ki:  Bu konuda daha önce başlık açıldı mı bilmiyorum ama sanırım onlarca açılmıştır. 2005'ten beri skystar 2 kullanıyorum. Altdvb karmaşık ve pek kullanışlı olmayan bir program. Karmaşıklığına rağmen eskiden sadece ustaların rağbet ettiği bir programdı. Şimdi rağbet gördüğünü sanmıyorum. Dvbdream Pip özelliği isteyenler için eşsiz bir program ama çok nazik çok kırılgan. Dvbviewer'ın son sürümünü de kullandım ama bu programın ne gibi artısı var hala çözemedim. Bazı ustalar tek geçiyor. Bana göre kullanışlı değil. My theatre oynatıcısını bayağı bir önce denemiştim. Yenilerde hiç denemedim. Merak da etmiyorum açıkçası. Progdvb kullanması kolay güzel bir oynatıcı. Paraya kıymak gerekir lakin. Ben 6.48 versiyonunu kullanıyorum. İşimi görüyor. Diğer taraftan Hd kartlarda elbette oynatıcıların artı ve eksileri vardır. Kullanmadığım için bilemem. SOn olarak kanal geçişleri en hızlı dvbviewer'da ama bana göre en güzel program progdvb. Hata vermez, işi yokuşa sürmez vs. Ustaların görüşlerini önemsiyor ve bekliyorum.

(16-01-2012, 1:29)neskali demiş ki:  valla benim içinde en iyisi dvbdream bi sorunum olmadı şimdiye kadar progdvb

yle aksine sorun yaşadım ben ...

Bence şu an en stabil Progdvb çalışıyor. Dvbdream butünkanalların ismi aynı çıkıyor. Motor çevirmekse imkansız. Diğerlerini denemeye bile gerek yoq.
Alıntı

Dvbdream veya dvbwiewer....İkisi de çok kullanılışlı ve güzel.
Alıntı

dvbviewer bence ama hepsinin diğerlerine göre negatif yönleri mevcut. Birde programlar her kart ile aynı performansı vermeyebilir. Skystar2 için en iyisi dvbviewer bence.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

ProgDVB 6x den sonra benim için bitmiştir. Dvbdream diyorum ben....
Alıntı

Merhabalar,
bence en güzel ve stabil çalışan Dvbviewer programı, bu program inanılmaz hızlı ve uydu geçişleri problemsiz ben Happuage tv kartı kullanıyorum, progdvb de denedim problem yarattı , Dvbviewer ise problemsiz çalışıyor.
Alıntı

Çok iyi bir Konu.Ben hepsini özlügümde test yapmıştım.En iyi Dvb oynatıcılar DvBDream ve ProgDvb gördüm. en çok kulandıgımda ProgDvb oldu diye bilirim tüm sürelerini kulandım hiç bir sürüm kalmadıki kulanmayım.Gercekten çok iyi Oynatıcıdır.
Düzdür hepsi sürümleri iyi çalışmıyor hardasa eksiklik olur şuda yeni sürümde her hangi bir yeni gelişme oldugunda. İndi en son versiyonu kulanıyorum (ProgDvb v6.81) bazen HD kannallar izledigimde ilişkenlik olur.(Önceki v6.80 - v.6.80.3 sürümlerine kadar daha çok donmalar oluyordu.) Çok şükürlerki yeni sürümler çıktıkca dahada iyi çalışır.Herhalde Herkese Tavsiye ede bilecek bir Oynatıcıdır..
Bence Herkesin kulandıgi ögrendigi Oynatıcı özlügünde daha iyisidir.
Alıntı

2 haftadır bilgisayarımda progdvb(6,48), dvbdream(1,7a) ve dvbviwer(4,5) kuruluydu. Bugün dvbdream ile dvbviewer oynatıcılarını kaldırdım. Eğer benimki gibi Skystar2 gibi eski moda kartı olan varsa progvb yeter de artar bile. Yok eğer daha yeni, kumandalı, HD kartı olan varsa anladığım kadarıyla dvbviewer ya da dvbdream en iyileri. Benim çanak Türksata çevrili. Tek çanak. En fazla NTV'lerden maç izliyorum. Daha doğrusu hep izliyorum. 7 senedir yanmadı şu skystar, bir yansa da ben de Hd alsam.
Alıntı

yeterli codek oldugunda ProgDvb sorunsuz çalışıyor. Ben Hotbird uydusunu izliyorum. HD,3D canallarda sorunsuz çalışıyo. çokda hoş.
Alıntı