What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Euro 2012 TRT HD Maç Yayını Hakkında

11919 V 24444 frekansı şifresiz.

Polonya - Ukrayna ortaklığı ile düzenlenen 8 Haziran 2012 günü başlayacak olan Euro 2012 TRT ekranlarından şifresiz olarak yayınlanacak. TRT'nin şuanda Turksat üzerinde 2 tane şifresiz yayın yapan HD kanalı da bulunuyor.

Uydu alıcısı ile TRT ve TRT HD ekranlarından Avrupa Futbol Şampiyonası 2012'yi izlemek isteyenlerin aşağıdaki yöntemleri uygulaması gerekmektedir.

1. Uydu alıcınızın Biss şifre çözebilme özelliğine sahip olması gerekmektedir. Çoğu uydu alıcılarında bu özellik bulunmakta fakat aktif durumda değildir. Eğer uydu alıcınızın şifre çözme özelliği açık durumda değilse, uydu alıcınızı aldığınız yetkili servisten destek isteyiniz.

2. Uydu alıcınızın menüsünde ‘CAS’, ‘Key Girişi’, ‘CAS System’, ‘CAS Keys’ veya benzer bir isimle yer alan KEY girişi menüsüne gelin.

3. Açılacak menüde yer alan şifreleme tiplerinden (Şifre Tipi, Cas Type veya benzer bir isimdeki seçenek) Biss olanını seçin.

4. Açılacak menüde yer alan talimatları uygulayarak aşağıdaki değerleri girin.

TRT HD, TRT1 HD, TRT Spor, TRT3 biss key

Key: HEX: 1000001000000000 ( 12 haneli değer girilmesi gerekmesi halinde sonda bulunan sıfırlar eksik yazılabilir) Şifreyi kabul etmemesi durumunda şu şifreyi deneyiniz: 1000000000000000

TRANSPONDER

11041, V, 8400 3/4 8PSK @42.0E (Turksat 2A/3A)

5. Şifreyi kaydedip (Kaydet, Tamam, Save veya OK) menüden çıkın.

6. Şifreyi kaydettiğiniz halde yine izleyemiyor ve hâlâ ‘kanal şifreli’ gibi bir uyarı ile karşılaşıyorsanız uydu alıcınızı kapatıp açın.

7. Eğer alıcınız hala şifreyi çözemiyorsa lütfen cihazınızı satın aldığınız yetkili servisten destek isteyin.

[Resim: eL1fW.jpg]

olsa olsa 100000000000 olur..

Türkiye'nin Hazırlık maçlarında Trt 1 Hd Biss'e girdi. Bende emre'nin dediği gibi 1000000000000000 girdim. Kullandığım 2 program da ilk başta açmadı. Sonra AltDVB geçte olsa açtı ama dvbdream yine açmadı. Açıkçası sorunu anlamadım. Maç anıında yeniden tarattım ECM güncellmesi yaptım ama dvbdream'da işe yaramadı.Eklentiler ise S2-Emu ve vplug. Garip bir durum. Durum bakalım var bir karışıklık var bu key'lerde. Yakında belli olur.

Bir de başka bir forumda şöyle bi yazı buldum: (11 hane 0 dan sonra başına 1 rakamını ekle dediler bi de 15 hane 0 dan sonra 1 rakamını ekle dediler kesinlikle olur dediler ama bu duruma ragmen herkes izleyemiyor onu anlamıs deilim bi ekleyip dene bence....)
Not: Parantez içinde mesaj alıntıdır.

saatlerini verirseniz test ederiz sonucunu yazarım

[Resim: eL1fW.jpg]

dvbwieride sorun yaşanmıştır kanal listesini silin komple yeniden taratın11919 V 24444 frekansında taranmış olduğu halde hiç çalışmıyordu
Konu Kilitli