What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Eurovision'a Can Bonomo Katılıyor

[Resim: eurovision+Can+bonomo.jpg]
TRT uzun tartışmaların ardından Eurovision'da Türkiye'yi Can Bonomo'nun temsil etmesine karar verdi. Bonomo Eurovision'a özel bir şarkı besteleyecek.

Medyatava'nın haberine göre, daha önce Eurovision için Kıraç, Atiye, Sıla ve Hande Yener'in adı geçmişti. TRT yönetimi ters köşe yaparak, Eurovision için son dönemde özellikle klipleriyle adından söz ettiren Can Bonomo'yu seçti.

Kim bu genç adını ilk defa duydum Big Grin

bu kim entereasan bakalım ne olacak?

Bu ne ya şimdi, memlekette müzisyenmi kalmadı. Herşeyimizle yabancılar karmasına döndük.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]

Can Bonomo Show tv'de +18 Dizisinde Sempatik komik bir saf genci canlandırıyordu.

ilk defa adını duydum, içimden bir his sonlarda kalacagımızı söylüyor. atiye olsaydı dans ne yapar biraz işi kıvırırdı.

Eurovision bu kadar kafa yormaya değecek bir konu değil giden gitsin.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]

Kim giderse gitsin ama bu Milleti temsil ettiğini iddia etmesin. Böyle bir konuda bu Milleti temsil edebilecek olanlar, zaten oraya gidip kendini avrupaya beğendirmeye kalkmaz. Avrupa beğenmezse de sizi bilmem ama ben tarifsiz kederler içinde kalırım. Acayip, manyak şekilde üzülürüm, üzüntümü ne ben anlatabilirim ne de başkası anlayabilir.Laugh

İşte bende o yüzden diyorum kafa yormaya gerek yok Anadolu insanı için yani bizler için onlara yaptığımız müziği beğendirmek gibi bir sıkıntımız yok belki katılmamalı bile boşu boşuna uğraş zaman ve para gidiyor para taabi gene bizden çıkıyor malum her yerde ödüyoruz TRT payı diye.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]

Eurovisiona katılacak grubu veya şarkıcıyı neden halk seçmiyorda, hep TRT belirliyor?!!
Biz avrupada yaşayan Türkler olarak Türkiyeyi temsil edenlere sms puanı göndermesek, alacakları puan taş çatlasa 10 dur!
Zaten eurovisionun tadı tuzu kalmadı, herşey siyasete, milliyetçiliğe karıştı. Yunanistandan Kıbrısa 12 puan, Kıbrıstan Yunanistana 12 puan Laugh
Konu Kilitli