What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fetih 1453, Son Fragmanı (2011)

Çekimleri 3 yıl süren ve İstanbul'un Fethi'ni konu alan dev yapım 'Fetih 1453' 17 Şubat tarihinde vizyona girecek. Fetih 1453 filmi bütçesi tam 17 milyon dolar. Bu bütçenin 12 milyon doları ise savaş sahnelerine harcandı.

Filmin konusu; Film 1451 yılında Fatih Sultan Mehmet'in fetih planlarının yapıldığı andan başlıyor. Filmde Molla Gürani’yi de yani Fatih’i yetiştiren üstadı ve Fatih Sultan Mehmet'in çocukken aldığı bu eğitim süreçleri de yer alıyor. 3 boyutlu animasyonların da yer aldığı filmde, gerçek oyuncular da yer alacak.
Türk Sineması’nın dev prodüksiyonu olarak lanse edilen ‘Fetih 1453’, müzikleriyle de çok konuşulacak.

Faruk Aksoy’un yapımcılığını üstlendiği, Fatih Sultan Mehmet’in tahta çıkışından, İstanbul’u fethine uzanan iki yıllık muhteşem süreci anlatan ‘Fetih 1453’ müzikleriyle de çok konuşulacak.

Teknolojisinden dekorlarına, kostümlerinden animasyonlarına kadar sinemamızın en pahalı yapımı olan filmin sadece müzikleri için, bir milyon doları bulan önemli bir bütçe ayrıldı.

Bilgi için teşekkürler,inşallah çok güzel bir film izleriz.

Güzel olmuş gibi gözukuyor. İnş. gişedede hakettigi degeri alır.

alır iyi para harcanmış kurgu da iyi oldu mu sinemamız çağ atlamış demektir. en azından kendi tarihimizi beyaz perdeye aktarırken hollywood'un insafına kalmayız.

Filmin çekim aşamasını gördüm, öyle bir mekandan böyle sahneler çıkacağını düşünmemiştim, teknoloji bu olsa gerek, mutlaka gidilmeli.
Paylaşım için teşekkürler

(07-12-2011, 22:19)Kaan Sparrow demiş ki:  Filmin çekim aşamasını gördüm, öyle bir mekandan böyle sahneler çıkacağını düşünmemiştim, teknoloji bu olsa gerek, mutlaka gidilmeli.
Paylaşım için teşekkürler

sinema o dediğindir işte.. transformers'ın kamera arkasınada bakabilirsin fark yok.

Fragman çok iyi şahsen beğendim. Umarım film için çalışanlar emeklerinin karşılığını gişede alırlar.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]

Biran önce vizyona girmesini bekliyoruz....

Süper Film olucak belli zaten...

(07-12-2011, 22:14)emre demiş ki:  alır iyi para harcanmış kurgu da iyi oldu mu sinemamız çağ atlamış demektir. en azından kendi tarihimizi beyaz perdeye aktarırken hollywood'un insafına kalmayız.

yakında kendi hollywood'umuzu kurarız inşallah
Konu Kilitli