What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

G.Saraylılar'dan F.Bahçe'ye para yardımı

Geçmiş yıllarda G.Saray'ın girdiği maddi krizi aşabilmek için başlattığı yardım kampanyası yıllarca Fenerbahçeli taraftarlar arasında espiri konusu olmuştu ama, sarı-kırmızılı taraftarlar buna aldırmayarak ezeli rakipleri için başlatılan yardım kampanyasına destek sunacaklarını bildirdi

KONYA Galatasaraylılar Derneği, 338 üyeleri için Fenerbahçe’ye 338 euro yardımda bulunacağını açıkladı.
Dernek Başkanı Sıtkı Korkmaz, İzmir Fenerbahçeliler Derneği’nin başlattığı ’1 euro’ yardım kampanyasına destekle bulunacaklarını ifade ederek şunları söyledi:
"Türk futbolu çok ağır bir şaibe altındadır. Geçmişten gelen Hacivat-Karagöz gölge oyunu alışkanlığı bitmiştir. Futbolumuz artık senaryosu yazılmış bir tiyatro oyunu değil, sonucu sahada ortaya çıkan bir oyun olacaktır. Gelinen noktada kendi kangrenli parmağımızı kesmezsek, birileri gelir kolumuzu keser. Bizler gibi renklerine tutkun ve taraftar olarak bir ömür tüketmiş Fenerbahçeli kardeşlerimizin açıklamasını okuduğumuzda samimiyetle üzüldük. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün içinde bulunduğu zor koşullar dolayısıyla İzmirli Fenerbahçeliler’in başlattıkları 1 Euro kampanyasına sadece fikren değil, fiilen de destek olmaya hazırız. Bizler Konya Galatasaraylılar Derneği olarak, üye sayımız karşılığı olarak 388 Euro yatıracağız. Bize hesap numarası verildiğinde hemen yardımımızı yapacağız."

kaynak (gazetevatan)

"Bu davranış, zamanında dalga geçen FB' li taraftarlara kapak olsun" diyelim o zaman.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]

Diyelim o zaman Big Grin))

dedim gitti................. Big Grin
Konu Kilitli