What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

görüntü alamıyorum

öncelikle herkese merhaba. bu alanda yeniyim biraz , ayarları vs hiç birşeyi bilmiyorum. sadece ss2 kartın driverini başarıyla kurdum , prog dvb yine de görüyordu programı açmaya çalışırken , ondan dvb dream kurdum. ancak bundada sinyal vermesine rağmen görüntü alamıyorum yardımcı olur musunuz? ayarlarda falan yanlışım olabilir dedim ya hiç bir ayarı bilmiyorum rastgele yaptım birşeyler.. şimdiden sağolun
[Resim: 4225.jpg]
Alıntı

http://www.4shared.com/file/YXe3JPav/Cod...yalar.html

Bu linkten gerekli codecleri indirip sırasıyla SD pack 1.0'ı ve HD pack 2.3'ü kurunuz. DVBDream da Codec seçimi: otograf sekmesinden Video için cyberlink audio için Ac 3 video renderer için ise DVBDream 1.4i için VMR , DVBDream 1.5beta7 için enhanced video renderer H 264 için ise ARC soft seçili olsun.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

dediklerinizi uyguladım ancak sonuç alamadım , yine sinyal var ancak görüntü yok
birde çok az kanaldan sinyal alabiliyorum , kanal d , star dan alabiliyorum , show dan , atv den alamıyorum. ben kanalları kendim arattığımda hiçbirşey bulmadı , siteden hazır liste yükledim çok az kanal çekiyor , onların da görüntü ses gelmiyor neyde hatam var?
Alıntı

Eğer birden fazla çanak kullanıyorsanız dayzek ayarlarını doğru portlara atamanız gerek. normal uydu alıcınızdaki dayzek ayarlarına bakabilirsiniz.
http://www.skystar-2.com/diseqc-kurulum-videosu.html

Bu linkte dayzek ayarlarının nasıl yapılacağına dağir videolu anlatım var, şimdiden kolay gelsin.

Alıntı

işe yaradı teşekkür ederim Big Grin
Alıntı

(20-04-2010, 0:10)rashoo demiş ki:  işe yaradı teşekkür ederim Big Grin

bir şey değilSleepy

Alıntı