What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Görüntü Ses Senkronizasyonlugu

arkadaslar elimde ss2 usb box tv karti kanali aciyorum görüntü ile ses ayni hicbirsey yok mac izledim gecen gün macın sonunda konusmalara bakıyorum görüntü geriden geliyo ses ilerde bundan önce bir tane daha tv karti kullandım usb yine cin mali bisey ama ondada aynı sorun var sırf o yüzden ss2 aldım ama yine aynı sorun devam ediyor lütfen yardım acaba kodeklerlemi alakası var anlayamadım intel gm 915 marka ekran kartım var acaba sürümümü güncel degil nerden güncellenir hic bilmiyorum bi yardımcı olursanız sevinirim

2.sorum ise mesela kanallardan bir tanesini izlerken digerine gecttigimde ss2 kapanıyo bisey oluyo donuyo kapanıyo ısıgı sönüyo tekrar fisi cıkartıp takıyorum sebebi nedir acaba cevaplarınız icin tesekkür ederim simdiden
Alıntı

arkadaşım komple kaldır programı driveri da sil, sorunun çözülebilmesi için ilk olarak mutlaka driver tanıtımını yapman gerekir, eğer cd si var ise önce driver i yükle.. sonrasında çeşitli programlar var güncel sürümleri arasında benim sorun yaşamadığım DVB Dream programını yükle ve eğer diseq var ise çıkışlarını kontrol et portlara gerekli uyduyu ata ve tekrar çalıştır. görüntü ve seslerde zaten DVB Dream 1.4i versiyonunda gerekli kodecler yüklü ama sen genede K-Lite Codec Pack in yeni versiyonunu kur programı kurmadan önce.. sorun devam ederse tekrar yardımcı olmaya çalışayım..
Alıntı

evet sorun çözüldü kardeş dvbdream 1.4i codecler içinde hazır bir şekilde varmış canavar gibi oldu saolasın
Alıntı