What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gülen'den Muhteşem Yüzyıl'a sert tepki
#1

Gülen, herkul.org sitesinde yayınlanan videosunda diziyi çekenler için "Küstahlar, saygısızlar, terbiyesiz adamlar" ifadelerini kullandı.
[Resim: 1pGGr.jpg]
Fethullah Gülen yayınlanmaya başladığı günden bu yana tarihi çelişkilerden, hakaret iddiasına kadar birçok konuda çeşitli kesimlerden eleştiriler alan Muhteşem Yüzyıl'a sert çıktı.

Gülen herkul.org sitesinde yayınlanan videosunda Kanuni'nin 46 yıllık saltanatında sadece 1.5 yıl İstanbul'da yani sarayda kaldığını hatırlatarak, diziyi çekenler için "Küstahlar, saygısızlar, terbiyesiz adamlar" ifadelerini kullandı.

Kanuni'nin cephede öldüğünü söyleyen şu görüşlere verdi:

"46 yıllık saltanat hayatında sadece1.5 yıl sarayda İstanbul'da kalmış. Bana çok dokundu bu. Bu küstahlar onunla alakalı film çevirdiler. Saygısızlar, terbiyesiz adamlar. Atalarını bu şekilde tahrik eden insanlar..."

Habertürk
#2

Yüzde yüz doğru söylemiş.Halit Ergenç damızlık boğa gibi.Hergün birini yakalıyor Big Grin.)
#3

Bu rtük müdür mütük müdür nedir ne işe yarıyor yahu,sahi ''Zina'nın serbest olduğu bir ülkede Rtük ne yapsın.Gülen keşke önce ''Zina'yı nasıl serbest hale getirdiniz Küstahlar, saygısızlar, terbiyesiz adamlar"diye bir açıklama yapmış olsaydı.çünkü Zina serbest bırakıldı Artık ipin ucu kaçtı.
#4

Doğru söylemiş. Bu ülkede bazıları tarihe sövmeyi maharet sayıyor... Para kazanmak için tarihimizi çarpıtıp, insanları yanlış yönlendirmeye çalışanlara yazıklar olsun!!!
#5

asıl suç bu saçmalıkları izleyende
#6

konu birazda belden aşağı olunca insanların ilgisini daha çok çekiyor dizilerin kimi oynadığı önemli değil bu memlekette ahlak çökmüş bir kere..
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi