What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 3.6 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Günün Fıkrası.. :)

09.06.2009

Temel oldukca şiddetli bir ishale yakalanmış ve hastaneye gitmiş. Tabii ilk muyaneyi yapan doktor bakmış ve hemen dahiliye bölümüne sevketmiş. İş bu ya bizimki her nasılsa evraklar karışıp dahiliye yerine psikiyatriye yatırılmış. O da pek ne oldugunu anlamamış ya.. Aradan şöyle 1_2 hafta geçince sevki yapan doktor psikiyatri bölümünde bir arkadaşını görmeye gitmiş.. Tam çıkıyormuş ki bizim Temel orada...
- Yahu , demiş... sen ne arıyorsun burada.
- Bilmeeeeem... beni buraya yatırdılar.
- Eeeee... n'oldu? ... ishalin geçti mi bari?
- Yok canım... aynı hızda devam ediyor .. ama artık kafama takmıyorum ! Big Grin

[Resim: atech9.gif]
Alıntı

10.06.2009

Yalnızlıktan bunalan adam papağan marketine gider. En güzel papağan en ucuzudur. Papağana sorar: Neden bu kadar ucuzsun? Görmüyor musun abi benim ayaklarım yok! der papağan. Peki nasıl tünekte duruyorsun??? Pipimi doluyorum abi der papağan. Adam papağanı eve gotürür. Ertesi gün eve geldiğinde
- Papağan: Abi kız arkadaşın postacıya kapıyı açtı
-Adam: E ne olacak onlar tanışırlar.
-Papağan: Adam içeri girer girmez kızın bluzunun düğmelerini açtı!
-Adam: Sonra ne oldu!!!!!!!
-Papağan: Göremedim abi tünekten düşmüşüm! Big Grin

Alıntı

11.06.2009

Temel ormanda ağaç kesiyormuş, o sırada çevreciler de ormanda yürüyüşe çıkmışlar, Temel'i bu vaziyette görünce bir güzel pataklamışlar... Temel üstü başı perişan halde köye dönerken Dursun a rastlamış, Dursun;
-Ula Temel bu ne hal böyle? diye sormuş, Temel de anlatmış;
- Ormanda ağaç keseydum, birden kalabaluk pir grup Doğan'ın yengesini bozmişum diye dövdü peni, halbuki ne Doğan'ı taniyruuum, ne de yengesuni.. Big Grin

Alıntı

12.06.2009

Bizim bilo birgün ağlayarak arkadaşının yanına gelir. Arkadaşı biloyu görünce sorar la bilo neden ağlıyorsun? Ben ağlayamayayımda kim ağlasın bir oğlum oldu der.Arkadaşıda neden ağlıyorsun sevinsene der.Biloda derki anası beyaz babası beyaz çocuk oldu siyah bu nasıl olur? Ama benim hanımı birgün rüyasında zenci kovalamış ondan olabilirmi? Arkadaşı cevap verir. Kovalarsa bilmem ama yakalarsa olur. Big Grin

Alıntı

14.06.2009

Dursun bir gün Amerika'ya çalışmaya gitmiş. Aylardan sonra köyündeki arkadaşı Temel'e mektup yazmış. "Sevgili Temel buranın taşı toprağı para,her yerden para fışkırıyor." Temel bu mektup üzerine ilk uçağa biner ve Amerika'ya gider. Hava alanından iner inmez terminalin girişinde yerde bir 100$ görür. "İlk günden de işe başlanırmı" demiş ve yoluna devam etmiş. Smile

Alıntı

15.06.2009

Delinin biri yolun kenarındaki uçurumda durmuş aşağıya bakarak "13, 13, 13...." diye söyleniyormuş. Oradan geçen biri, delinin ne yaptığını merak etmiş, yanaşarak " ne yapı...." diyemeden deli onu birden uçurumdan aşağıya atıvermiş ve devam etmiş "14, 14, 14......" Smile

Alıntı

16.06.2009

Büyük ikramiye çıkan Temeli üç ay sonra bakkal, kasap ve borçlu olduğu diger esnaf yolda çevirmiş.
- Ula Temel sana ikramiye ciktugu halde üç aydur niye borcunu ödemeysun?
- Ula uşaklar zencun oldi degis tu bu uşak demesunlar diye daa! Smile

Alıntı

17.06.2009

Temel Londra'da otelin birinin odasında kara kara düşünüyor. 'Ulan' diyor, __Ben aşağıdan içki isterken Laz olduğum anlaşılır mı acaba? Geçiyor aynanın karşısına ve prova yapıyor... __Bana bir fvisku,,,,,yok böyle anlarlar __Bana bir raki......'yok' diyor 'böyle de anlarlar. __Bana bir bira.... Tamam diyor böyle iyi anlamazlar.... Ve aşağıya iniyor, masaya dirseklerini dayıyor ve sesleniyor. Barmen bana bir bira. Barmen Temeli biraz süzdükten sonra soruyor: __Birader sen laz mısın? Temel _uuuy nasıl anladın diyor; _burası resepsiyon da bar karşıda......! Smile

Alıntı

18.06.2009

Adamın biri bir gün yolda giderken bir dilenciye rastlar. Dilenciye bir para verir ve al bununla bir sigara alırsın der. Dilenci "beyim ben hiç sigara içmem" der. Bunun üzerine adam o zaman bir bira içersin der. Dilenci "ben ağzıma içki koymam" der. Sen de o zaman bir altılı oynarsın. Dilenci "beyim ben hiç kumarda oynamam" deyince adam o zaman al bu parayı ve bizim eve gel der. Dilenci neden olduğunu sorar. Adam "Karım seni bir görsün içki ve sigara içmeyen, kumar oynamayan bir adamın hali ne oluyor." Smile

Alıntı

19.06.2009

Evleri yanyana olan iki ufaklık konuşmaktadırlar. Erkek çocuk kıza sorar:
-"Büyüyünce benimle evlenir misin?"
-"Hayır evlenmem! diye cevap verir kız, "Bizim ailede herkes bir akrabasıyla evleniyor. Mesela annem babamla evli; büyükannem, büyükbabamla; teyzem enittemle..." Smile

Alıntı