What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hangi fotoğraf makinesi?

Bu aralar incelediğim ve almayı düşündüğüm fotoğraf makineleri için yorumunuzu,
Özelliklede kullanan arkadaşlar varsa daha faydalı olacaktır,rica ederim.

Sony T110 - Sony W570 - Canon IXUS 117HS
Alıntı

Sony T110 veya Canon IXUS 117HS arasından birini seç.

Canonda super slow motion var 640x480 çözünürlükte. Ağır çekim
görüntü kaydedebiliyor. Sony de carl zeiss lens mevcut. Sony T110 ağır basıyor bana kalırsa.
Alıntı

Hangi fotoğraf makinesini tercih ederseniz edin, yüksek çözünürlüklü geniş lensli olan modellerde karar kılın, Sony "H" serisi modellerini bi inceleyiniz.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

kodak z1485 Gerçekten iyi makina
Alıntı

T110 390 TL uygun mu sizce?

Bu arada cevap ve ilginize teşekkürler ederim.
Alıntı

390 tl ye 2. elinimi buldunuz bu makine sony center' da 550 tl, 390 tl ye sıfır bulduysanız kaçırmayın derim.
http://www.hepsisony.com/?urun-2856-Sony...inesi.html

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Sıfır fiyatı ve bilinen dünyaca ünlü bir mağazadan.Canon için ise 399 TL onun artısı 5 sene garantiliymiş.570 de aynı fiyatlarda ondada Sony hafıza kartı hediyeli 4 GB.

İlgi ve destek için teşekkürler.
Alıntı

İkisi de çok iyi ancak ben Canon derim, hatta alternatif eklerseniz Nikon derim. Nedeni çok açık bu markalar bu sektörde yoğunlaşmış. Dikkat ederseniz birçok foto muhabir bu iki markayı kullanır.
Alıntı

bende böyle bir alet almayı düşünüyorum ama küçük olacak,video çekecek,bataryalı olması önceligim pillide olabilir.videoda zoom yaparken görüntü kesik kesik degil direk akacak tavsiyenizi bekliyorum.
Alıntı

Benim takip ettiğim yerde T110 599 olmuş.Bende şok oldum.Canon da 499 TL olmuş.Kaçırdık kampanyayı..W570 zaten heryerde aynı.. Hastalık araya girmeseydi alırdım.Sorun değil herşeyden önce sağlık,cümlemize..
Bu arada iyi oldu.Sizlerle fikir alışverişine vesile oldu.
Tekrar teşekkürler.

Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi