What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hareketli (Hızlı) görüntülerde titreme

arkadaşlar hızlı hareketli görüntülerde titreme oluyor görüntüde. Elecard, cyberlink, dscaler, arcsoft codecleriyle denedim değişme yok. ilk açtığımda olmuyor ancak 5 dk. sonra başlıyor.

Çift çekirdekli bilgisayarda bu sorun yoktu. 4 çekirdekli bilgisayara taktı Uydu kartını o zaman başladı. bu sorun neden olur?

dvbdream,progdvb,altdvb hepsinde aynı. ne yaptıysam başaramadım, çözemedim. forumda da bu tarz bir konu bulamadım. Yardımcı olacak olan var mı?
Bu arada çift çekirdekli makinadaki ekran kartını söküp 4 çekirdekli olana taktım öyle denedim yine aynı. Driverları da son versiona update etim yine aynı. Bu bilgisayar çok daha hızlı ancak ekranda titreme yapıyor. Acaba dedim ekran kartıyla alakası olabilir mi diye düşündüm o da değil. Sizce sorun ne olabilir?
Alıntı

Hiç kimsenin bir fikri yok mu arkadaşlar?
Alıntı

http://forum.skystar-2.com/sd-pack-ile-h...-2806.html
http://forum.skystar-2.com/windows-micro...-2794.html

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Metin dostum zaten codec yüklü bilgisayarda. piyasada ne var ne yok yükledim. En iyi görüntüyü Dscaler ile alabildim ama onda bile titreme görebiliorum hafifte olsa.
Alıntı

kardeşim bendede olmuştu bir ara ama ben başka bi xp kurdum düzeldi istersen bide xp ni deyiştir kolay gelsin
Alıntı

dvbdream - video ayarlarında video rendereri enhanced yaptın mı?
Alıntı

dvbdream'de EVR görünmüyor. yardımcı olabilir misin?
Alıntı

(24-03-2011, 18:27)studiobizz demiş ki:  dvbdream'de EVR görünmüyor. yardımcı olabilir misin?

[Resim: 2gt9ff4.png]

O bölümde;
-Generic Video Renderer
-Overlay Video Renderer
-Video Mixing Renderer 7
-Video Mixin Renderer 9
-Enhanced Video Renderer

seçenekleri olmalı... "Enhanced Video Renderer" seç... (resimdeki gibi)
Alıntı

-Generic Video Renderer
-Overlay Video Renderer
-Video Mixing Renderer 7
-Video Mixin Renderer 9

bu dördü var enchanced video renderer yok.

ama directshow listesinde EVR kayıtlı olarak görebiliyorum. DVBDream'de nası göstericem bunu? Version 1.4i
Alıntı

(24-03-2011, 18:47)studiobizz demiş ki:  -Generic Video Renderer
-Overlay Video Renderer
-Video Mixing Renderer 7
-Video Mixin Renderer 9

bu dördü var enchanced video renderer yok.

ama directshow listesinde EVR kayıtlı olarak görebiliyorum. DVBDream'de nası göstericem bunu? Version 1.4i

hangi renderer seçili iken görüyorsun... ?
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi