What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HD kanallardan sinyal gelmiyor

arkadaşlar dvbdream kullanıyorum. progdvb kanal listemdeki hd kanalları bu dvb de bulamıyorum dıscovery hd vs..
79=12341,V,27500,23,(S2) örneğin bu sondaki s2 olanlarda dvbdream'da sinyal alamıyorum yardımcı olursanız sevinirim?
Alıntı

(12-03-2010, 3:00)Bluhustler demiş ki:  arkadaşlar dvbdream kullanıyorum. progdvb kanal listemdeki hd kanalları bu dvb de bulamıyorum dıscovery hd vs..
79=12341,V,27500,23,(S2) örneğin bu sondaki s2 olanlarda dvbdream'da sinyal alamıyorum yardımcı olursanız sevinirim?

kartın DVB-S2 HD değilse bulamazsın uğraşma ama hazır kanal listesinin bazılarında var bulursan dvbs yayınları izlersin taratmakla bulamazsın..
Alıntı

teşekkür ilgin için. anladım şimdi çok uğraştım ama bulamadım dediğin gibi sanırım. peki hazır kanal listesi varmı bildiğin?
Alıntı

(12-03-2010, 3:06)Bluhustler demiş ki:  teşekkür ilgin için. anladım şimdi çok uğraştım ama bulamadım dediğin gibi sanırım. peki hazır kanal listesi varmı bildiğin?

http://forum.skystar-2.com/dvb-dream-ici...-1523.html bu linkte dvbdream için kanal listesi var bunda vardır herhalde bir bak istersen
Alıntı

denedim onu cemocem kardeş şimdi ama malesef yok..
Alıntı

link silinmiş herhalde ben yeniden upload edip siteye yüklerim o zaman bakarsın..
Alıntı

peki tamam ozaman takip ederim bakalım inşallah vardır..
Alıntı

hotbird ve turksatta şifresiz hd kanal varmı, bilen arkadaşlar cevap yazın şu hd neymiş bide biz görelim............
Alıntı

Turksat 2A (42.0E) - 11746.00 H - Txp: 2 - yaygı: East DVB-S (QPSK) - 27500 5/6 bu frekansda
Tele Dünya HD yayını şifresiz izleyebilirsin.
Diğer HD yayınları izleyebilmek için kartın DVB S2 standartı desteklemesi lazım..
Alıntı

sağolasın...bi bakalımmm
Alıntı