What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HD kanalları izlemek için donanım

Merhaba arkadaşlar , mevcut sistemim eski bir p4 2.8 478 pin işlemcisi olan 1gb ramlı ve ati sapphire 9550 256mb bellekli bir pc .Hd kanallarda pc acayip kasıyor ve tam bir akıcı görüntü alamıyorum malum.Ekran kartı veriyolum sadece 4x AGP .Bu pc ye HD 3850 veya 4670 gibi bir ekran kartı alsam HD kanalları rahat açabilirmiyim.Şu anki mevcut sistemde ram yetersiz uyarısı falanda almıyorum ram takviyesi ve ekran kartı güncellemesiyle bu iş olurmu yoksa yeni bir sistemmi toplamammı gerek.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

minimum çift çakirdekli Core2 duo ati HD 3650, Nvidia GF 8500GT ek. kartı ve 1 GB ram gerektirir. Mevcut sistemindeki ekran kartı yuvası AGP değilde PCI-e olsaydı cyberlink (PDVD10) ile HD 3650, Nvidia GF 8500GT ek. kartlarından biri ile işin olurdu. ati HD 3650 nin AGP versiyonu kalmışmıdır bilemem ama ikinci el bulabilirsen işin olur.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

teşekkürler metin atinin hd3850 sini çok övüyorlar 2. el bi arayışa çıkıcam artık.Sesi kapatınca şimdiki kart ile bile normal bi görüüntü alıyorum sanırım 3000 li modellerle ses desteğinide vga kartı üzerinden alırım ve işlem tamamlanır.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

Bende minimum ek. kartı olarak bahsetmiştim zaten, HD 3850 daha iyi olur tabi Big Grin

Alıntı

arkadaşlar bu hd yayınlarda en az sistemi yoran kodek elecard olarak saptadım diğerleri daha çok kasıyor bilginize.

Alıntı

(21-07-2010, 19:42)extreme demiş ki:  arkadaşlar bu hd yayınlarda en az sistemi yoran kodek elecard olarak saptadım diğerleri daha çok kasıyor bilginize.

Olurmu hiç öyle Elecard codec cpu ya yüklenir, Cyberlink (PDVD10) ve ARC Soft codec leri ise ekran kartı gpu'suna yüklenir. Arkadaşlara yanıltıcı bilgi veriyorsunuz. http://forum.skystar-2.com/dvb-dream-5be...-2261.html bağlantısındaki 77. adıma bi bakmanızı öneririm.

Alıntı

ben gözümle gördüğüme inanırım arkadaşım , diğer kodekler daha çok yavaşlatıyor pc yi istersen gel kendin gör , kimseye yalan borcumuz yok evelallah.

Alıntı

TRT HD UYUMLU TV KARTI ALACAĞIM AMA HANGİ MODELİNİ ALMAM LAZIM
Alıntı

dvbs kartlar tüm hd yayınları açar yeterli donanıma sahipseniz tabiki.

Alıntı

Ark.lar benim sistemim de sapphire pi-am2rs690mhd anakartım var ve uzerınde tumlesik ati x1250 ekran kartı var 750 mb a kadar paylasımlı.
skystar-2 tv kartımla 4 gb ramim ile hd sadece sinema tv hd kanllarını bulabildim uydudan ve bu kanalları full hd fılmlerde oldugu gıbı goruntu gerıden gelıyor ses onden gıdıyor,yanı karısıklık oluyor.
ben de ekran kartımı yenılemeyı dusunuyorum medıa marktta ındırımlı asus en210 modeli indirimde bunualıp denemeyi düşünüyorum ama ayrıca işlemcimi geliştirmek de gerekir mi?(işlemcim 2.2 ghz)
Yada illa hd ss2 mi almalı?
Alıntı