What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Türkiye'de Vision ile büyüyecek
#1

Mobil cihaz satışlarını dünyada yüzde 33 artıran Huawei, 2012'de Türkiye'de de atağa geçecek.

[Resim: nfmu0.jpg]


Huawei, 2010 yılında dünyadaki cihaz satışlarını yüzde 33 artışla 120 milyon adede yükselterek en çok tercih edilen ilk 5 marka arasında yerini aldı. Sadece cihaz satışıyla 2010 yılında 4.5 milyar USD ciro yapan Huawei, 2011 yılında bu rakamı yüzde 30’un üzerinde arttırarak 6 milyar USD’ye yükseltmeyi hedefliyor.

İstanbul Swiss Otel’de düzenlenen basın buluşmasında, Huawei Cihaz Yönetimi’nin dünya ve Türkiye çapındaki hedefleri ve başta akıllı telefon olmak üzere geliştirdikleri yeni teknolojileri ve geleceğe yönelik stratejileri anlatıldı.

Toplantıda, Huawei’nin 2012 iF Tasarım Ödülü alan Vision modeli ile de bilgi verilirken, üç boyutlu dokunmatik ekranı ve özel tasarımıyla dikkat çeken Vision’un, 2012’nin ilk çeyreğinde Türkiye’deki teknoloji meraklıları ile buluşacağı belirtildi.


Huawei, önümüzdeki yıldan itibaren en yeni modellerini dünya ile eşzamanlı olarak Türkiye’de de satışa sunacak. Huawei’nin hem operatörlerle işbirliği hem de kendi markası ile pazara sunacağı tablet ve akıllı telefonlar, Türkiye’deki tüketicinin seçeneklerini genişletecek.
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj elektro_fb
25-02-2012, 13:03Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi