What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İbrahimoviç, Guardiola ile yasadığı sorunları kaleme aldı

Milan'ın golcüsü Zlatan İbrahimoviç, piyasaya sürdüğü otobiyografik kitabında çalkantılı Barcelona günlerini anlatıyor. Kitabında, teknik direktör Guardiola ile yaşadığı sorunlara geniş yer veren İbrahimoviç, Katalan ekibinin Real Madrid'e transferine izin vermediğini de yazıyor.

[Resim: ibrahimovic3_7CZCT.jpg]

Zlatan İbrahimoviç'in, Barcelona'da teknik direktör Pep Guardiola ile yaşadığı sorunlar piyasaya sürdüğü otobiyografik kitabında geniş yer tutuyor.

İsveçli golcü kitabında, Barcelona'dan ayrılık sürecinde yönetim ile yaşadıklarını da anlatıyor. İbrahimoviç, Guardiola ile yaşadığı sorunlar üzerine o dönemde yeni başkan seçilen Sandro Rosell ile yaptığı görüşmenin ayrıntılarına kitabında yer veriyor.
"Başkan bana durumu anladığını söyledi ve hangi kulübe gitmek istediğimi sordu. Ona "Madrid" yanıtını verdim. Rosell'in bu yanıta karşılığı, ‘Bu mümkün değil. Madrid dışında istediğin herhangi bir takıma gidebilirsin’ oldu", ifadelerine yer veren İbrahimoviç, 24 milyon Euro’luk satış opsiyonuyla birlikte, Milan ile kiralık olarak sözleşme imzalarken yaşadıklarını da okuyucuları ile paylaşıyor.
İsveçli golcü o gün yaşananları, "Rosell, Milan Başkan Yardımcısı Galliani, avukatım ve Barcelona Başkan Yardımcısı Josep Maria Bartemou ile odadaydık. İmzalar atıldıktan sonra Sandro Rosell; ‘Bunun hayatım boyunca yaptığım en kötü iş anlaşması olduğunu hepinizin bilmesini istiyorum’ dedi. Benim karşılığım ise, ‘Tüm bunlar gösterdiğiniz kötü liderliğin sonucuydu’ oldu" sözleriyle dile getirdi.
Golcü oyuncu, Barcelona'ya transferi sonrası Nou Camp Stadı’ndaki tanıtım töreninde Katalan ekibinin amblemini öpmeye zorlandığını da iddia etti.
İbrahimoviç, 2009 yılında Samuel Eto'o ve 45 milyon euro karşılığında İnter'den ayrılarak, Barcelona'nın formasını giymeye başlamıştı. Yıldız oyuncu, Guardiola ile yaşadığı görüş ayrılıkları nedeniyle bir sezon sonra Milan'a gitmişti.
Konu Kilitli