What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

IE6 Kullanım Oranları

Başbelası diyebileceğimiz, hiçbir modern özelliği desteklemeyen çağın gerisinde kalmış IE6, en çok Çinde kullanılıyormuş. Webmasterlar için tam bir eziyet olan IE6'ya yakın zamanda YouTube ve Google gibi devlerde desteğini sonlandırmıştı. Eğer sizde hala IE6 kullanıyorsanız hemen modern bir tarayıcıya geçin ve internetin keyfini çıkarın..

İşte IE6'nın ülkelere göre kullanım oranları..

[Resim: TarwJ.jpg]

Ülkemizin durumu diğerlerini nazaran daha iyi.

Alıntı

Mozilla F.F. 4 ve eklentileri "video download helper" "Ad block plus (reklam engelleyicisi)" "gTranslator (Google çeviri)" "Xmarks Sync (yer imlerini yedekler ve eşitler)" Bu eklentileri Mozilla Firefox' ta şiddetle tavsiye ederim.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Firefox daha sorunsuz gibi bencede.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

Bende firefox 4 kullanıyorum ve vazgeçemedim artık ie9 u unuttum die bilirim hızlı ve stabil çalışıyor
im translator 4.2 eklentisi de çok güzel kelime çeviri yapıyor sag tıka geliyor
Metin bu reklam engelleyicisi çok iyimiş ya tşk ederim
Alıntı

(16-06-2011, 15:33)wolfman1903 demiş ki:  Bende firefox 4 kullanıyorum ve vazgeçemedim artık ie9 u unuttum die bilirim hızlı ve stabil çalışıyor
im translator 4.2 eklentisi de çok güzel kelime çeviri yapıyor sag tıka geliyor
Metin bu reklam engelleyicisi çok iyimiş ya tşk ederim

Bi şey değil dostum, beğendiğine sevindim. Artık web sayfalarında dolaşırken flash içerikli reklam pencereleri engelleneceği için sayfalar çok daha hızlı yüklenecektir.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi