What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İlker Başbuğ tutuklandı

Mahkemeye sevk edilen Emekli Orgeneral
İlker Başbuğ tutuklandı.

"Örgüt yöneticisi olmak" suçlamasıyla mahkemeye
sevk edilen eski Genelkurmay Başkanı İlker
Başbuğ tutuklandı.

abicim ne çok örgüt üyesi general var mış? savaş olmayınca örgüt üyesi olunuyor demek ki!!

Hani Kenan Evren tutuklanacaktı,asıl Darbe yapan Kenan Evren'e birşey olmadı gittiler Başbuğ'u tutukladılar.Artık alıştım,Bizim gibi 3.Dünya ülkelerinde bu operasyonlar yapılıyor halkın gözünün içine bakarak çünkü bu ülkelerdeki halk kimse için önemli değil(ki zaten bu ülkelerdeki halk tepkisiz duyarsız olduğundan böyle rahatca yapılıyor))tıpkı Arap baharı operasyonları gibi yapılıyor bu işler.
Diyarbakır Belediye başkanı Pkk ile sıkı fıkı ama o Örgüt üyeliğinden niye içeri girmiyor?Asıl o örgüt üyesi ve Darbeye teşebbüs ve silahlı örgüt kurmaktan içeri atılmalı ama atılmıyor çünkü Yeni Dünya düzenini planlayan abileri bunu istemiyor...
Habur'dan DAVUL ZURNA ile gelen eşkiyaların ayaklarına mahkeme götürülüyor ve hiç biri içeri atılmıyor ama ifade vermeye giden Genelkurmay başkanı içeri atılıyor,böyle de herkesin gözünün içine bakarak da Dış devletler istiyor diye de operasyon yapılmaz,amma acımasız Dünya oldu,amma Acımasız insanlar doldu bu Ülke,daha oyunu bile doğru kullanmaktan aciz insanlarla dolu Aziz Nesin'in haklı olduğunu kanıtlayan ülkemiz...
Bizlerde dizilerle günümüzü gün ediyoruz,ne zamana kadar,sıra bize gelene kadar...
martin niemöller:
1892-1984 yılları arasında yaşamış alman rahip. yahudilere karşı soykırıma karşı olmamış ve daha sonra pişmanlığını dile getirmiş bir şahsiyettir. "susma sustukça sıra sana gelecek" içerikli bir ünlü bir anlatımı vardır ki belirtmek lazım:
naziler önce komünistler için geldiler, bir şey demedim çünkü komünist değildim. sonra yahudiler için geldiler ve bir şey demedim çünkü yahudi değildim. sonra sendikacılar için geldiler ve bir şey demedim çünkü sendikacı değildim. sonra katolikler için geldiler ve bir şey demedim çünkü katolik değildim. ve sonra benim için geldiklerinde ise çevremde benim için bir şeyler diyecek kimse kalmamıştı.

Hiçkimsenin ettiği yanına kar kalmaz, layığını bulmuştur. Darbeci ruhlu asker mensuplarının bir an evvel TSK' dan temizlenmesi şart olmuştur.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]

bazı arkadaşlar sanki bu memlekette hiç darbe olmamış gibi konuşuyorlar. kenan evrende ömür boyu hapis cezasıyla yargılanacak.

darbeleri amerika yaptırıyordu, şimdi de onlar mı içeri attırıyor.

Sıra Kenan Evren' e gelmiştir, iddianamesi hazırlanmış bile..

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]

(06-01-2012, 2:36)Metin demiş ki:  Hiçkimsenin ettiği yanına kar kalmaz, layığını bulmuştur. Darbeci ruhlu asker mensuplarının bir an evvel TSK' dan temizlenmesi şart olmuştur.

(06-01-2012, 2:39)emre demiş ki:  bazı arkadaşlar sanki bu memlekette hiç darbe olmamış gibi konuşuyorlar. kenan evrende ömür boyu hapis cezasıyla yargılanacak.

darbeleri amerika yaptırıyordu, şimdi de onlar mı içeri attırıyor.

Aynen öyle,Ayrıca İlk olarak Kenan Evren'in içeri atılması lazım mantık olarak sonra Başbuğ atılmalıydı.ama kimse boşuna beklemesin zaten Kenan Evren'e kimse bir şey yap-ma-ya-cak çünkü Kenan Evren zaten Amerika'nın adamı idi,hatta herkesin bildiği:darbe olduğu sırada bir Amerikalı yetkili başkana''Türkiye'de bizim çocuklar işi halletti demiştir.
Yeni Dünya düzeninde uluslar küçülmeli ve güçsüz olmalı tıpkı Arap baharı,Büyük ortadoğu projesi gibi.
Türkiye'de de bu operasyonlar yapılıyor eğer aksi olsa neden Diyarbakır Belediye başkanı Pkk ile sıkı fıkı ama o Örgüt üyeliğinden niye içeri girmiyor?Asıl o örgüt üyesi ve Darbeye teşebbüs ve silahlı örgüt kurmaktan içeri atılmalı ama atılmıyor,Habur'dan DAVUL ZURNA ile gelen eşkiyaların ayaklarına mahkeme götürülüyor ve hiç biri içeri atılmıyor.Neden o zaman?çünkü Birileri öyle istediğinden.Şimdi bu vatan hainlerini görmeyip bunlardan hiç bahsetmeyip ''Başbuğ için layığını bulmuştur''demek bana çok etik gelmedi doğrusu.

belediye başkanının devletin adamı olmadığı ne malum?

(06-01-2012, 2:52)emre demiş ki:  belediye başkanının devletin adamı olmadığını ne biliyorsunuz?

Devletin adamı olsa ikide birde devletle ters düşüp hatta Devlete küfür eder mi?Uyum içinde geçinir tıpkı Yök başkanı,Anayasa mahkemesi başkanı gibi..Sırf bu belediye başkanı değil Bdp'lilerin nerdeyse hepsi böyle ama onlar apar topar içeri götürülmüyor çünkü Türkiye'ye parçalanma rolü çoktan verilmiş.Allahtan bir İran kaldı bu şeytani Düzene karşı duran(bir de Kore,Venezuela,Rusya ,Çin bir kaçı kaldı)müslüman ülke,inşallah İran'ın sonu asla bize benzemez.

insan inanamıyor suçlu olduğuna suçlu ise en kısa sürede mahkemenin sonuçlanması egerkmekte türkiye tutukluluk süresi konusunda tam rezalet
Konu Kilitli

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi