What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Inca It DG23 Digital Tv Kartı Sorunu

Merabalar.. Inca It DG23 Digital Tv kartımın tüm bağlantılarını doğru şekilde yaptım fakat bir türlü sinyal yükselmiyor... Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.. Şimdiden çok teşekkürler...

[Resim: 98352408.jpg]

[Resim: 39566474.jpg]

[Resim: 51067937.jpg]

[Resim: 27789844.jpg]
Alıntı

Birde dvb dream da denermisiniz sonucunu buraya yazınız.
Alıntı

boşuna uğraşma kardeşim. aldığın yere geri ver. skystar al. aynı bağlantıya tak. sorusuz çalışır. ben de aynı sorunları yaşadım. Skystar aldım hiçbir sorun yok.
Alıntı

inca kartlarda sinyal sorunu genel bir sorundur, forumları dolaşmışsanız aynı karttan muzdarip çok kişi olduğunu görebilirsiniz. Kimine göre sorunun çözümü standby konumunda bekleyen normal uydu alıcısına çanaktan gelen kablonun ucu takılacak, normal uydu alıcısının LNB loop çıkışınıda inca nın lnb in girişine bağlayınca sinyal sorunu giderildiği idia ediliyor. Eğer başka sebeplerden dolayı kaynaklanmıyorsa denemekte fayda var.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

teşekkürler yorumlarınız için..

(11-10-2010, 23:39)berto demiş ki:  boşuna uğraşma kardeşim. aldığın yere geri ver. skystar al. aynı bağlantıya tak. sorusuz çalışır. ben de aynı sorunları yaşadım. Skystar aldım hiçbir sorun yok.

hangisini önerebilirsiniz?
Alıntı

SKYSTAR USB 2 HD CI Benimde almayı düşündüğüm kart. Yasal distirbutor'ü kaya center' kdv dahil 300 tl ye satılmaktadır ve ayrıca cı modül yuvası sayesinde yasal modül ve kartınızıda kullanabilirsiniz.

[Resim: SkyStar%20USB2%20HD%20CI%20External%20Black%20.jpg]

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

daha normal standartlarda önerdiğiniz bir kart var mı?
Alıntı