What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kablo tv nasıl izlenir

Selam dostlar ben skystar 2 tv kartı aldım odamda tv izlemek için kurdum kablosunu taktım ama bir türlü ayarlayamıyorum ne yapmam gerekir yardımcı olabilirmisiniz acaba

windows 7 kullanıyorum
soft_4.5.1_dvb_pc_tv_stars_6816 driver yükledim
dvb viewer diye bir şey çıkıyor ama ayarlayamıyorum

Şimdiden teşekkür ederim herkese...
Alıntı

(31-01-2010, 3:18)neotr demiş ki:  Selam dostlar ben skystar 2 tv kartı aldım odamda tv izlemek için kurdum kablosunu taktım ama bir türlü ayarlayamıyorum ne yapmam gerekir yardımcı olabilirmisiniz acaba

windows 7 kullanıyorum
soft_4.5.1_dvb_pc_tv_stars_6816 driver yükledim
dvb viewer diye bir şey çıkıyor ama ayarlayamıyorum

Şimdiden teşekkür ederim herkese...

dvb viewer programını kaldır öncelikle gerekli olan kodek yüklemelerini yap sonra dvbdream tv programını yükle..driverin doğru kurulup kurulmadığını aygıt yöneticisinden kontrol et.(kablon çanak anten ve digital yayın olacak)
Alıntı

Teşekkür ederim cevabın için ama kablolu tv yi nasıl izleyecem nerden ayar yapacam ??
Alıntı

dijital tv kartıyla kablolu yayınları alamazsınız çünkü s bandın dan yayın yapıyor çoğu
Alıntı

Hımm bildigim kadarı ile hem uydu hemde kablolu izleniyordu bu kartlar ile yani(dijital+analog) demekki yanılmışım boşu boşuna aldım kartı Big Grin)
Alıntı

kartında analog varmı onunla olması lazım, tv kartının arkasına kablo tv'nin kablosunu takacak bir giriş alman gerekebilir analog için
Alıntı

skystar 2 tv kartı işte dostum tek giriş var arkada neyse pazartesi satın aldıgım yeri hırpalarım azıcık Big Grin)
Alıntı

analog+dijital kartlar var onlarla izleyebilirsin ancak ...
Alıntı