What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

kanallar nerede?

skystar usb2 hd ci aldım bugün fakat yazılımları kurduktan sonra hiç bir şey izleyemiyorum. sorun nerde acaba?
Alıntı

dvbviewer mi kullanıyorsun. ayarlarını düzgün yaptın mı.
Alıntı

evet dvbviewer kullanıyorum. yazılımı yükledim. hiç bir ekran çıkmıyor, kanalları aratayım dedim ama scan düğmesine basılmıyor. nerde hata var bulamadım...
Alıntı

dvbvieweri kullanmayı bilmiyorsan biraz zor. dvbdream kullansan.
Alıntı

ilk defa dijital tv kartı kullanıyorum ama o kadar zor olmasa gerek Big Grin)) dvbdream e bakıyorum hemen...
Alıntı

arkadaşlar artık o hatayı vermiyor. sürücüleri tekrar yükleyince düzeldi. şimdi asıl sıkıntım kanallardan görüntü alamıyorum. ses var görüntü yok. kanalları taratayım dedim ama anlamadığım yerler var

1) Listede görülen uydular çanak antenin gördüğü uydularmı? tepede 3 çanak var. evde ayrıca dreamboxda var ve dreamboxta görülen uydular şu şekilde

eutelsat w3a 7º
eurobird 9º
hotbird 13º
turksat 42º

dream boxta bunlar gösterirken bilgisayarda niye liste farklı gösteriyor?

2)Scan Frequency dediğimde yeni bir program bulamadı. kanal listesindeki çoğu kanal hiç açılmıyor. bbc new gibi bir kaç kanal açıldı onda da sadece ses var görüntü yok.

görüntünün olmaması üzerine kodekleri konrtol ettim vorbis hariç hepsi ok gözüküyor acaba fikri olan varmı?
Alıntı

frekans listen güncel değildir. dvbdream olmadımı technisatın kendi programını tavsiye etmiyorum.
Alıntı