What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

kumanda eklentisi sorunu

[Resim: kumnda.jpg]

slm ben skystar2hdexpres kumanda eklentısını girişe ekledim fakat çentik atıp üzerine geldiginde etkinleşmiyor nasıl etkinleştirip seçenekleri açabilirim çünki ordan kumanda tuş ataması yapılıyor. onsuz kumanda çalışmıyor.. kumandayı dvbviewer 4.5.0 da kullanıcam.

[Resim: kumnda2.jpg] aynı eklenti dvbviewert2 de bu şekil etkin ve kumanda tuşları buradan atnıyor ve çalısıyor aynısını dvbviewer 4.5.0 da çalıstramıyorm çünki eklnti etkinleşmyr.
Alıntı

eklenti uyumlu değil sanırım.. .dvbviewer t2 den mi aldın..
Alıntı

evet ondan kopyaladım buna nasıl uydudururz.
Alıntı

Benim size bir önerim olacak, kendim deneme şansım olmadığı için emin değilim ama winlirc-0.9.0d programında eklentiler arasında Technisat.dll ile Technotrend.dll eklentilerinin olduğunu farkettim. Belki winlirc üzerinden çalışabilir. DVBViewer 4.5.0' da winlirc seçip bir deneme yapmanızı öneriyorum sonucu buradan bizlerle paylaşırsanız en azında ben memnun olacağım.

Logitech F710 kablosuz Gamepad'i oyun amacı dışında da winlirc üzerinden DVBDream ve DVBViewer 4.5.0'da uzaktan kumanda olarak kullanabiliyorum ve ayrıca Joystic 2 mause programıyla fare yerine de kullanabiliyorum.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

[Resim: adszjaf.jpg]
Smile hallettim arkadaşlar tuş atamaya tekrar geldim bikez daha deneyeyim dedim ve oldu ne hikmetse kumanda çalışmaya başladı bütün tuşları atadım..
Alıntı

[Resim: adsz1nf.jpg]
Alıntı