What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kumanda

Merhaba. ProgDVB kulllanmakta idim. Ancak şebeke tarama vs. olmadığı için dvbdreama geçtim. INCA-IT DG23 TV kartı kullanıyorum Acaba dvbdreamda kumandayı nasıl aktif edebilirim? Progdvb de çalışıyordu Cd den gelen progdvb kuruluidi Büyük bir ihtimalle ProgDVB WinLIRC kumanda sistemini kullanıyor. DvbDream da winIRLC yi seçtim ama çalışmadı. Yardım edin
Alıntı

Yardım edin..
Alıntı

DvbDream ıda aynı şekilde kullanabilirsin WinLırc programı ile.Ayarlar bölümünden kumanda bölümüne girersen eğer orda ayarları görüceksin.Ordan hangi program ile kontrol etmek istediğini soracak orda Wınlırc ı seçersen düzelir.
Alıntı

Seçtim kardeşim. Ama olmadı :'( eski progdvbde remote.exe die bisi var o algılıyor sinyalleri Ama o programı kapatınca yinede eski progdvb kumanda sinyalini algılıyor. Anlayamadım sorunu :S
Alıntı

Progdvb yi kaldır daha sonra kapatıp aç tekrar winlırc programını.Bak bakım sinyali algılıyormu kumanda tuşuna bastıgında winlırc simgesi yeşil oluyormu ondan sonra tekrar dene.
Alıntı

Hayır krdesim yesil olmuyor simdi ne yapabilirim acaba
Alıntı

Eğer yeşil olmuyor ise kumandanın çalıştıgından emin ol.Dneemk için kameralı cep telefonunun kamerasını açıp kumandanın önündeki diyota dogru tut kumandanın tuşuna bastıgında diyotun yandığını görmen lazım.
Alıntı

Kumanda çalışıyor Ancak kuramıyorum kardeşim :'(
Alıntı

dvbdreamı sil yeniden kur kurarken winlrc seç bi dene olması lazım..
Alıntı

Yaptm krdesim olmadı :'( Anlayamıyorum sorunu @
Alıntı