What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

kurulum bitti kanalları nasıl seyredeceğim

Merhaba arkadaslar hepinize selamlar. elimde skaystar2 digital tv kartı vardı yenı pc me bagladım kurdum suruculerını , DVBViewer TE2 ve ProgDVB6.30Std kurdum şimdi ne yapmam gerek kanal aramaya filan girdim ama ara dedim arıyor gozukuyor ama bulmuyor saatlerce bekledım.Anten kablosunu kontrol ettim tv de çalısıyor ne gibi bi ayar yapmam lazım yardım edermısınız?ConfusedConfused
Alıntı

(05-05-2010, 23:48)casyyy demiş ki:  Merhaba arkadaslar hepinize selamlar. elimde skaystar2 digital tv kartı vardı yenı pc me bagladım kurdum suruculerını , DVBViewer TE2 ve ProgDVB6.30Std kurdum şimdi ne yapmam gerek kanal aramaya filan girdim ama ara dedim arıyor gozukuyor ama bulmuyor saatlerce bekledım.Anten kablosunu kontrol ettim tv de çalısıyor ne gibi bi ayar yapmam lazım yardım edermısınız?ConfusedConfused

forum bölüm yetkilisi bu sorununu çözer benim bilgim dışında bir konu kolay gelsin
Alıntı

win7 kullanıyorsan dvbdream 1.5a indir ve kur. progdvb den kurtul. hazır kanal listesi var türksat için onuda ilgili klasöre kopyala tamamdır. server4pc çalışıyor olmasın sadece kur. DVBViewer TE2 kaldır.
Alıntı

disekc ayarlarını bi kontrol et derim kanal aramayı falan normal yaptıisen sorun ya kabloda yada disekc ayarlarındadır tabi bide antenin ayarlıise ss2 ye bağladığın kabloyu evde dijital uydu vardır heralde ona bitak görüntü gelirse anten ve kablon saglam
Alıntı

xp varken arasıra bazı sitelerden hazır kanal listesi buluyordum dvb viewer için.
fakat progdvb poer instal için gerek yok.
dvb vieweri sadece kartın driveri olduğu için kurmaya mecbur kalıyorum.
fakat beğendiğim bir program değil.
progdvb nin 7.6 ve 7.7 nin tüm sürümleri windows7 de çalışıyor.
kumanda var diye viewer kurmaya çalışanlara da,
kumandanın tüm fonksiyonlarının zaten çalışmadığını belirtmek isterim.
kumanda göstermelik birşey bana göre.
kanal ileri-geri alma olayını zaten progdvblerde de yaparsınız.
Alıntı