What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kurulum Hatası

Öncelikler Herkese Merhaba
Yeni Aldığım technisat DVB-PC TV Star PCI 2.8 Bir türlü bilgisayarıma kuramadım sürekli sarı ünlem ve Kod 10 hatası vermektedir.
Önce İsterseniz neler yaptıgımı söyleyeyim;
Kullandıgım işletim windows Home Xp Sp3
İlk başta kendi bilgisayarım format çektim.Ondan Sonra tv katı pc taktım
yeni donanım bulundu diye uyarı verdi cd'yi cd sürücüsüne taktim hayır bu kez değil kutucugunu işaretledim ileri botununa bastım yazılımı otomatik olarak yükle işaretini tıklayarak otomatik aramaya başladı iki defa devam et uyarısı çıktı.Tam yükleme bitecekken Bu Aygıt Başlatılamıyor(Kod 10) Hatası verdi.
Orjinal Cd'si Üzerinden Verilen Yazılım Sürümü.
4.4.1
Başka Yazılımlarda indirdim Onlarda işe yaramadı.
Technisat Drıvers 4.6.0 Full
Technisat Drıvers 4.6.0 Lite
Technisat Drıvers 4.5.1 Lite
Technisat Drıvers 4.5.0 Lite
Technisat Drıvers 4.4.0 Lite
Technisat Drıvers 4.3.2 (Only inf + sys file)
Technisat Drıvers 4.3.0 (Only inf + sys file)
Bu Yazılımları İnternet İndirdim.
Sitedeki Technisat SkyStar Başlığı altın Bütün Konulara Baktım Verilen Cevapları Kendim Uyguladım Ama Gene Olmadı.
Skystar2 kurulum yardımı.
skystarda bir hata
SkyStar2 Kurulum Hatası
Skystar2 2.8 SORUN SARI ÜNLEM İŞARETİ
Bilgisayar bilmeyen bile Skystarı kuracak resimli
skystar2 kurulumunda hata
Skystar 2 Yükleme
Technisat v4.5.1 Driver Full Package
vistadan xp sp3 geçiş yaptım skystar2 driverını yukleyemıyorum
Technisat xp sp3 sorunu
Technisat Bu konularada baktım Gene Olmadı.
Birde Ekran Görünütüsü Size vereyim.
[Resim: adszwec.png]
Sitedeki Video Kurslarına Baktım Olmadı.
Nasıl Yapılırada Baktım Gene Olmadı
Sitedeki Download başlığı altındaki Skynet 0.91 Skynet Son sürümünü indirdim gene para etmedi.
Bugün Sabah dokuzda Kart elime geçti bu vakite kadar uğraşıyorum bir türlü olmadı En sonunda Konu acmaya karar verdim sizlerin yardımlarıyla bire yere varabilirim.
Alıntı

aynı sorun bendede var vistada 4.6.0 sürücüyü kuruyorum..fakat sürekli kart başlamadı mesajı geliyor..ve ünlem sürekli üzerinde..reset atmama makinayı yeniden açmama rağmen aynı...kart açılmadan program kurmak istemiyorum..o zaman sorun çıkıyor muş?....biri seçenek sunsun teşekkürler
Alıntı

Birde bios tan firewire i1394 ü kapa bazen çakışma yapabiliyor skystar la
Alıntı

[Resim: 2na76lt.jpg]
Dün akşam üstü almış olduğum USB den RS-232 ye çevirici kablo (uydu alıcılarına yazılım atmak için) kod 10 hatası verdi. Biosta PNP ayarlarında bulunan boştaki PCI portlarını kapattım IRQ seçeneklerini değiştirdim sonuç alamadım Sadece SS2 kullanıcılarını ilgilendiren bir mesele değil bu, donanım çakışması genel bir durum. Bu konunda uzmanlaşmış arkadaşlardan çözüm önerileri bekliyoruz.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Metin@ bu sürücüleri denermisin. http://hotfile.com/dl/54999285/685892a/P...t.zip.html
Alıntı

(15-07-2010, 17:40)emre demiş ki:  Metin@ bu sürücüleri denermisin. http://hotfile.com/dl/54999285/685892a/P...t.zip.html

İlgin için teşekkürler Emre, bu da işe yaramadı. Bu gün biraz daha uğraştım win7 64 bit'te çakışma olduğu için birde win7 xp mode sanal xp'de denedim sonuç olumlu XP mode yada win xp'de kullanabilmek için güncel sürücülerini bu http://www.prolific.com.tw adresten PL-2303 USB to Serial Bridge Controller sürücülerini indirebilirler. Hytech USB 2.0 to RS-232 çevirici kutu içinden çıkan sürücüsü 2000 senesine ait Big Grin
[Resim: 5485j.jpg]

Alıntı

sorunun çözüldüğüne sevindim.
Alıntı

Eyvallah sağolasın, Aynı sorundan muzdarip olacak arkadaşlarada şimdiden geçmiş olsun.

Alıntı

Dün biraz araştırma yaptım Digitus usb to serial converter yeni ve güncel bir donanım olduğunu öğrendim ve bitane sipariş ettim. Win7 64 bit cihazın sürücülerinin otomatik olarak windows upate'den yüklüyor ve win7'de Hytech USB 2.0 to RS-232 çevirici gibi donanım çakışması olmuyor. Zaten digitus usb to serial converter'i görünce Hytech USB 2.0 to RS-232 çeviriciyi geri iade ettim, Hem kurulum derdi yok hemde Hytech USB 2.0 to RS-232 çeviriciye göre çok daha hızlı çalışıyor. XP kullanan arkadaşlarda kutudan çıkan driver cd'si ile digitus usb to serial converter'i XP ye aygıt yöneticisinden tanıtabilirler. Notebook pc'lerde ve yeni çıkan anakartlarda RS 232 port olmadığı için uydu alıcılarına (STB) yazılım atmak için bu ürün biçilmiş kaftan. Kutu içeriği: Çevirici aygıt, usb uzatma kablosu 80cm, driver CD' si. Tarafımca test edildi ve onaylandı.
[Resim: 2dakos8.jpg]

Alıntı