What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG 2012 serilerinde servis menüsü açma

ben işitme engelliyim..42la660s yeniden alıp kanal düzeltmek için usb nasıl girecek öğrenmek istiyorum
Alıntı

42LW 650S Kullanıyorum kanalları usb yükledim sonra tv aktardım şimdi sinyal yok diyor anten hattım saglam harici uydu ile denedim sorun ne olabilir
Alıntı

(10-06-2014, 13:07)Tekindor demiş ki:  42LW 650S Kullanıyorum kalları usb yükledim sonra tv aktardım şimdi sinyal yok diyor anten hattım sağlam harici uydu ile denedim sorun ne olabilir.

diseq ayarı vs farklı olabilir onları düzenleyin tv de.
Alıntı

Harici uydu ile denedim çanak ayarı sinyalde problem yok üstad
Alıntı

(10-06-2014, 16:32)Tekindor demiş ki:  Harici uydu ile denedim çanak ayarı sinyalde problem yok üstad

yüklediğiniz kanal listesinin uydu ayarlarını kullanıyorsunuz kendinize göre düzenleyin bunu tv'nin ayar menüsüne girin ve uydu ayarlarını kendi çanak ayarlarınıza göre yapacaksınız.
Alıntı

LA serisi "ChanSort v2014-01-27" isimli program ile düzenlenebiliyor denedim ve oldu
Alıntı

elinde güncel kanal listesiolan varmı acaba LG 42lm670s için acaba paylaşırsa sevinirim...LG tv
Alıntı

slm usta bende lg la55860v serisi var fakat biturlu kanal duzenleme pcde _editor bulamadım yardım cı olursanız sevinirım tşk
Alıntı

led diode in uçlarını ters çevir led diodler akımı bir yönde geçirir diğer yönde geçirmez eğer ters bağladıysan çalışmıyacaktır bunun için tek yapmanız gereken diode nin uclarını ters çevirmek
Alıntı