What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG 42LK450 bu tv yi kullanan var mı?

LG 42LK450 42" (106cm) FULL HD LCD TV (DST)

[Resim: SD4D.jpg]

bu tv yi kullanan varmı varsa memnunmu önerileriniz için şimdiden teşekürler...
Alıntı

50 Hz olduğuna dikkatini çekiyorum. Saygılar.
Alıntı

lcd tv de 50 hz 100 hz önemi yok fark göremezsiniz satış politikasıdır bunlar kandırmak

50 hz yada 100 hz sadece crt tv lerde geçerlidir lcd led plasma da 50-100 muhabbeti yapan tribünlere oynar
Alıntı

(09-02-2012, 21:34)selo1955 demiş ki:  lcd tv de 50 hz 100 hz önemi yok fark göremezsiniz satış politikasıdır bunlar kandırmak

50 hz yada 100 hz sadece crt tv lerde geçerlidir lcd led plasma da 50-100 muhabbeti yapan tribünlere oynar

var mı bunun ispatı.. 100hz ile 200hz arasında hareketli görüntülerde göz farkı algılıyor..
Alıntı

(09-02-2012, 21:37)emre demiş ki:  
(09-02-2012, 21:34)selo1955 demiş ki:  lcd tv de 50 hz 100 hz önemi yok fark göremezsiniz satış politikasıdır bunlar kandırmak

var mı bunun ispatı.. 100hz ile 200hz arasında hareketli görüntülerde göz farkı algılıyor..

evet ben kendim tüm yayınlarda denedim

hatta bi uydu forumunda dile getirildi bu konu uzunca tartıştık

hz olarak crt tüplü tv lerde ekran yenileme hızı vardı onda 50 den 100 e alınca görüntü daha akıcı vede rahat izleniyordu

ama şuanki teknolojide 50 den 100 e almama rağmen oo akıcılık yok

ne var peki pixelplas özelliği var
açıyorsun özelliği yürüyen adam koşar gibi görünüyor araya kendisi fazladan görüntü bindiriyor

demekki hz hesabı yanıltıcı bir hesap

siz genede beni dinleyin dinlemesenizde kulak verin
Alıntı

istediğiniz lcd veya led alın isterseniz 600 hrz olsun ama şunuda hiç unutmayın 720 veya 1080 yayını alamazsanız malesef yazıyorum isterseniz en pahalısını alın yüksek çözünürlükte yayın alamazsanız parçalama yaptığını göreceksiniz bütün kişilerin sormadan araştırmadan aldıkları tv lerden malesef randıman alamazlar ve tv dahi buna bir çözüm dahi yoktur dikkat ederseniz satış mağazalarında 1080 flimleri gösteriyorlar bu flimlerde zaten sorun yok açın her hangi bir tv yayıyınını canlı olarak seyredin o zaman görüntü kalitesini anlarsınız saygılarımla
Alıntı

bu tv dostum bügün dukkanda deneme şansım oldu uydu cıhaz nexstar 18500+plus HD Kanaldan yola çıkarak berbat bir görüntü olayı tanık oldum yazık edersiniz vereceyiniz paraya saygılar
Alıntı

lcd de hz olayı teoriktir, praktikte lcd de hz olayı yazılım sayesinde yapılmaktadır. pazarlama amacıyla hz belirtilmektedir.
Alıntı

thank you.............
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi