What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG lw 650s 3d tv altyazı

selam arkadaşlar,lg lw 650s tv de pc ye indirdiğim filmleri dlna ile tv de seyredebiliyorum fakat indirdiğim türkçe alt yazıyı tv ye aktaramıyorum.
Alıntı

yukarıdaki problemimle ilgil, bir arkadaş cevabında alt yazı uzantısını bir klasörde açmamı tavsiye etmişti,denedim ama bir sonuç yok.yeni fark ettim, srt uzantılı dosyaları windows media player da açamıyor fakat vlc player da bu sorun yok.acaba alt yazı dosyalarının srt den başka bir uzantı şekli olabilirmi ?yardım lütfen!
Alıntı

windows media player açmaz.. mpc home cinema, vlc gibi playerlar açar. bazı tv ler srt'yi de açıyor sanırım film ile altyazı ismi aynı olsun. altyazı.srt yerine altyazi.srt dene turkce karakterleri kaldır yani.
Alıntı

evet arkadaşlar nihayet olayı çözdüm,uzun uğraşlardan sonra.şöyleki pc ye indirdiğim 3d filmin klasörünün üstüne sağ tıklayıp media infoyu açtım ve save to text file yaptım,böylece film klasörünün yanında yeni bir metin belgesi oluştu sonra alt yazı klasörünü not defteri ile açtım ve buradaki alt yazıların tümünü seçerek kopyaladım ve
yeni açılan metin belgesine yapıştırdım böylece filmin media bilgileri ile alt yazılar bir klasörde toplandı. sonuç, salondaki tv de filmi türkçe altyazılı olarak izleyebiliyorum şimdi dlna sayesinde.ilgilenenlere duyurulur.
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi