What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG Smart TV Servis Menüsü (LA660s Denendi)

güncel yazılımla aşağıda linkte vereceğim ses dosyalarıyla servis menüsünü açtım.
fakat elimde standart kumanda olmadığı için kanal yedeği ve kanal yükleme seçeneğini denemeyemedim.

ayrıca elinde 6600 olan arkadaslar bu siteden uygulamayı indirip. telefonun irdasini kumanda olarak kullanabilir.

http://openlgtv.org.ru/wiki/index.php/Ac...us_/_modes

Eklenti Dosyaları
.rar ses-liste.rar Boyut: 88.11 KB  İndirilme: 329
Alıntı

android yazılımı var onla dene belki olur.
Alıntı

android uygulamasına baktım direk settings tuşu lazım.o tuşun ses dosyası lazım.

bi forumdada adamın biri ;
USB aygıtı takılı iken.(USB BELLEK)
home tusuna 5sn basılı tutunca bahsettigin menü açılır diye yazmış.

sihirli kumanda da maalesef o tuş da mevcut degil Big Grin

elinde standart kumandası olan arkadaslar home tusuna 5sn basılı tutun usb takılıyken tabi

ardından kod istenir demiş vatandaş. ve 1105 tuslayın. Link Loader kısmına gelin ve OK basın. USB ye kaydet seçeneğine gelin ve tekrar OK basın. Yükleme göstegesi bitince kanal listesi yedekleniyormus.
Alıntı

bazılarında bu çalışmamış işte yeni yazılımla engellemiş diyorlardı.
Alıntı

diyorlardı? ben denedim oldu diyorum. 04 00 21 var tvnin otomatik bulduğu.(Şuan güncel olan)

bunda denedim çalıştı.

ama tvnin denetleyip bulamadıgı ,sitede var olan 04 00 29 versiyonunu usbden guncelleyip denedim yine çalıştı.
Alıntı

denediğin sesle olan mı acaba ben standart kumandayla olandan bahsediyorum. yani 3. mesajındaki olay 04 00 21-04 00 29 sürümlerinde oluyor mu?

full diye paylaştığından tek farkı içine chan sort eklemişin. o program var zaten sabit konuda, ne olduğu anlaşılmıyordu bu sebeple editledim.
Alıntı

bende standart kumanda mevcut degil zaten.orda da belirtmişim. ve sanırım home tusuna 5sn basılı tuutnca çıkan menuden bahsettiniz. bnm onu deneme fırsatım yok malesef.ama ses dosyalarınından aktif edilebilir sanırım. çunku ilk seferde sifre soruyor. daha sonra yapılan herhangi bi müdahalede sifrem sormuyor.

full diye ekledim. kanal listesi güncel. isteyen editlesin ordan tekrar ugrasmasın die edit programını da ekledim full yazdım.ses dosyaları belki farklılıkda gösterebilir. farklı forumdan bulmustum.
Alıntı

Mrb. Ben 10 gün önce LG 32LA620S Tv aldım genelde memnunum benim sorunum Kanal yedeklerini USB ye forumda anlattığınız tüm yolları denedim ama kanalların yedeğini USB ye alamadım. Son sürümüde yükledim. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Birde USB Fat 32 mi olacak NTFS mı olacak . Şimdiden tşk.ler.
Alıntı

farketmez ntfs desteği var. tek yol şu an için ses le olan, usb yi tak home tuşuna 5 sn basılı tut ama çalışacağını sanmıyorum.
Alıntı

(20-11-2013, 15:51)emre demiş ki:  farketmez ntfs desteği var. tek yol şu an için ses le olan, usb yi tak home tuşuna 5 sn basılı tut ama çalışacağını sanmıyorum.

Öncelikle ilgin için tşk. ederim. iki gündür uğraşıyorum bir türlü usb ye kanalları kayıt yapamadım. başka bir yol ya da kombiNasyon tuşları ile yapabilir miyim bilen var mı yardım bekliyorum.
Alıntı