What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG tv kayıtlarını bilgisayara aktarma

emre bey. bu tv'ye HDD yerine SanDisk Cruzer Edge (32 gb) usb disk taktım. TV onu kendi sistemi ile formatladı. Çünkü başka türlü tv programlarını kayıt işlemi olmuyor. Şu anda TV üzerinde rahatlıkla usb flash diski kullanıyorum. ancak kayıtlarımı bilgisayarda göremiyorum. bununla ilgili bir çalışmanız oldumu. Linux tabanlı programla inceledim. usb disk iki bölüme ayırmış. küçük bölümde iki dosya var. ancak büyük kısım hiç gözükmüyor.
Alıntı

(08-03-2014, 18:45)semalp demiş ki:  emre bey. bu tv'ye HDD yerine SanDisk Cruzer Edge (32 gb) usb disk taktım. TV onu kendi sistemi ile formatladı. Çünkü başka türlü tv programlarını kayıt işlemi olmuyor. Şu anda TV üzerinde rahatlıkla usb flash diski kullanıyorum. ancak kayıtlarımı bilgisayarda göremiyorum. bununla ilgili bir çalışmanız oldumu. Linux tabanlı programla inceledim. usb disk iki bölüme ayırmış. küçük bölümde iki dosya var. ancak büyük kısım hiç gözükmüyor.

farklı kaydediyor evet. sadece tekrar tv den izlenebilsin diye. sonu str ile biten dosyayı görebilmen lazım. JFS dosya sistemini kullanıyor ve şifreli.

buradaki konuda bir çözüm var ama biraz uğraştırıcı.
http://www.avforums.com/threads/recordin...t.1697353/
Alıntı

kardeşim bunu bende araştırıyorum fakat bi çözüm bulamadım malesef tv kendi donanımsal olarak video dosyasını şifreliyor ve sadece hangi tv de kaydedildiyse onda izleyebiliyorsun belki vardır bir çözüm ama araştırmak lazım
Alıntı

dosyaları Windows sisteminde UFS Explorer Professional Recovery programı ile bilgisayara indirdim. Freestudio programı ile STR ile biten dosyaları açtığımda DRM korumalı dosya uyarısı çıkıyor. Cypheros TS Doctor diye ayrı bir programla TS formatına dönüştürüldüğü yazılmış ancak saatlerce bekledim hiç bir şey olmadı. araştırmaya devam.
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi