What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Limitsiz ADSL kaldırılıyor!
Lightbulb 

Oger Telekom'un önümüzde ki günlerde yapmaya hazırlandığı tarife değişikliği ile limitsiz adsl tarih olacak. Net limitsiz paketlerinde 8mbit/sn hız korunuyor, 15GB aylık limit 25GB ye çıkarılıyor gerçek limitsiz paketler ise tamamen kaldırılıyor. Artık tüm limitsiz paketler yeni kullanıcı alımına kapatılıyor.

[Resim: kpmt0.jpg]

16 ve 32 Mbit hızlarındaki limitsiz VDSL bağlantılar 50 GB sınırına 50 ve 100 Mbit hızındaki VDSL bağlantılarsa 100 GB düzeyinde "Adil kullanım" saçmalığı ile sınırlanacak.

Kotalı internet kullanıcıları faturalarda bir üst limit belirlenmesi ve bu fatura limitinin aşılmaması özelliği hazırlanmış. Ancak kullanıcı bu limiti geçerse, bir sonraki ay hızı 1 Mbit ile sınırlanıyor.

Tüm paketlerde limit geçildiğinde hız 512kbit/sn 'ye düşüyor.

Türk Telekom uygulamayı planladığı yeni tarifeleri Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna sunmuş. 28 Ağustos'a kadar görüşe açık kalacak teklifin Eylül ayında onaylanıp hayata geçmesi planlanıyor.
Alıntı

Eski kullanıcılarda dahil mi buna yoksa sadece limitsize yeni geçecek olanlar için mi
Alıntı

eski kullanıcılarda muhtemelen oynama yapılmayacak. ama yeni geçecek olanlara kapalı.
Alıntı

Eğer birileri ADİL KULLANIM'dan bahsediyorsa bilin ki KOCAMAN BİR KAZIKLA karşı karşıyasınız!!!

1- SABİT ÜCRET (Alınmayan hizmet için ödenen para)
– Telekom özelleşmeden önce yoktu ama yine de en karlı kurumdu.
– Türk Telekom 2010 yılında kâr rekoru kırdı... (Ne de olsa kullanmasan bile bedel ödüyorsun)
– İnternet için telefon hattı zorunluluğu ile internet kullanmak istediğinde en ucuz telefon tarifesine bile geçsen her ay ortalama
12 - 13 TL fazladan ödüyorsun... Son haberlere göre yakında YALIN İNTERNET geliyormuş ama söylentilere göre 8 - 10 TL gibi
bir rakam (telefon hattı iptalinden gelecek ücretten vaz geçemiyorlar) internet ücretine eklenecekmiş) yine cebinizden alınacak.
Demek ki neymiş!!! Türk Halkını öpmeye devam edecekler...
2- ADİL KULLANIM
– Senden parayı alacağım ama kullandığın interneti burnundan getireceğim ücreti...
– Cebinden daha fazla para çekebilmek için uydurduğum bir tanım... Adil adalatten geliyor, adalet kimin umrunda ücreti...
– Burasını yurtdışı mı sandın ücreti... Türk halkı daha kötü hizmete daha fazla ödemelidir ücreti...
Alıntı

böyle birşey tüm kullanıcıları etkiler. herkese aynı şartlar uygulanır bence eskilerde bu şekilde güme gider
Alıntı

arkadaslar benim sınırsız 45 lira oduyorum 1 mbit internetim var . . 110 kb lerle cekiyorum dosyaları . netlimitsiz paketleri 15 gb dn sonra 512kb düşüyor
eğer 15 den yukarı 25 gb sınırlamaya çekerlerse hiç düşünmeden geçerim çok iyi olur oyle
Alıntı

TÜRKİYEDE BİRİLERİNİN CEPİ BOŞALMIŞ HADİİİİ DOLDURALIM
Alıntı

varmı böyle birşey insanı resmen keriz yerine koyuyorlar allah telekomun cezasını versin zaten doğru dürüst internet yok nedir bu ya geri zekalılar herkesi ***** zannediyorlar ne rakip var ne birşey ulan hıyar oğlu hiyarlar başka birşeyler hada derdim ama yeri değil
Alıntı