What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lof switch değerleri, ne olmalı?

slm arkadaşlar
hotbird de kanalların çoğunda görüntü alamıyorum,3-4 sene önce aynı problemi yaşarken (uzun bi aradan sonra tekrar kullanıyorum ss2 yi ve progdvb yi) lof switch değerlerini değiştirince kanallar açılmıştı,az önce de turksat da değiştirdim (lof1:9750 switch:12750 lof2:10600) ve açılmayan kanallar geldi fakat hala hotbırd de açamıyorum kanalları...sizde ki lof switch değerleri nedir acaba teşekkürler.
Alıntı

hotbird lnb 'sinde ne yazıyorsa o dur.. lnb değerleri nadiren farklı olur digiturk lnb si kullanmıyorsan..
Alıntı

digiturk lnb si kullanmıyorum ama lof switch değerlerini değiştirince açılmayan kanallar gelmişti ve az önce de turksat da yukarıda yazdığım gibi sadece switch i değiştirdim ve açıldı kanallar...hotbırd de arama yapınca kanalları buluyo normal dediğiniz gibi değerlerle ama kanalların % 95 i açılmıyor,sinyal yok...nerde eksik var anlamadım gitti..
Alıntı

2 uydu kullandığın için 2 veya 4 lü dayzek kullanman gerekiyor bu ayarları yaptınmı merkezi sistem santral kullanıyorsan ayarları öğren sadece lof değerler ile alakalı değil
Alıntı