What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Logitech Z-906 kullanan

Arkadaşlar Atlanta HD Box cihazımda kullanmak için Logitech Z-906 almak istiyorum..ses sisteminde DD ve DTS mevcut...acaba Logitech ses sisteminde DD ve diğer yayınlarda tatmin edici ses verir mi?? kullanan yada bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum..
Alıntı

DD ve dts mevcut 500 watt toplam ses çıkış gücü thx onaylı tatmin edici ses alırsın.
Alıntı

Birde yerinde kalite kontrolü yapmak gerekiyor...bluray filmlerde ses mükemmel..birde uydu alıcısı ile denemek gerekir...yorum için tşkler...
Alıntı

(19-12-2011, 22:53)metr0 demiş ki:  Birde yerinde kalite kontrolü yapmak gerekiyor...bluray filmlerde ses mükemmel..birde uydu alıcısı ile denemek gerekir...yorum için tşkler...

ses kaynağı önemli tabii ki ama ses sistemi güzel.

Alıntı

Z-906 almak yerine Z-5500 daha iyidir, Bir ses sistemine 1000'lik bütçe ayrılıyorsa Ev sinema sistemleri yelpazesinde daha iyi seçenekler vardır.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Z-906

özellikleri hemen hemen aynı z-5500 ile 5500 daha ucuz mantıklı..

Alıntı

İki ürün arasında kıyaslama yapsam Z-5500 derim, Z-906 göre subwoofer'ı daha güçlü. Z-5500 piyasada bulmak mümkün değil sanırım, en son 600 küsür tl ye kadar inmişti yanılmıyorsam.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

var 5500 350$
Alıntı

Şu logitech markasından artık vazgeçin çok amatör cihazlar yapıyor. Ses sistemleri komple bass tiz ses duymazsınız. Bana soracak olursanız eğer o kdr para verecekseniz. Denon gibi markaların 5+1 sistemlerine bakın derim. Tabii amaç müzik dinlemek olursa hi-fi ye geçmek şart. Ben 2+1 den müzik için hi-fi ye geçtim ses kalitesi arttı baya özellikle sesin boğulup bozulmaması çok iyi.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

Z5500'ü 545 e gördüm. Stoklar bitti. Z906 piyasaya çıktı. O fiyata Z5500 almadığıma pişmanım.
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi