What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lugano geri mi dönüyor?

Lugano yeniden Fenerbahçe'ye doğru

23 Kasım 2011 13:28 | NTV Spor

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Temelli, sezon başında Paris Saint Germain'e transfer olan Diego Lugano'nun Fransa'da mutsuz olduğunu ve devre arasında yeniden Fenerbahçe'ye dönebileceğini söyledi.

Fenerbahçe'de yeniden Diego Lugano sesleri yükselmeye başladı.

Kulüp yönetici Ömer Temelli, Fransa'da mutsuz olan Uruguaylı oyuncuyu yeniden takıma katabileceklerini dile getirdi.

Uruguaylı Diego Lugano, 5 yıllık Fenerbahçe kariyeriyle sarı-lacivertliler'in son dönemdeki en istikrarlı yabancılarının başında geliyordu. Sezon başında Fransa'nın Paris Saint Germain takımına transfer olan Lugano'nun Türkiye'ye yeniden dönüşüyle ilgili haberler son dönemde sıkça konuşulmaya başladı.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi ve Staddan Sorumlu Yöneticisi Ömer Temelli, kişisel twitter hesabından Lugano'yla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Lugano'nun sözleşmesindeki 3 milyon euro'ya serbest kalır maddesini kullanarak takımdan gittiğini belirten Ömer Temelli, Uruguaylı oyuncunun dönüşü için de umutlu konuştu.

Özel işleri için İstanbul'a gelen Lugano'nun Paris Saint Germain'de mutsuz olduğunu dile getiren Temelli, şartlar uygun olursa taraftarın da çok sevdiği Lugano'nun geri dönebileceğini kaydetti.

Transfer olduktan sonra düzenli olarak forma şansı bulan Lugano, daha sonra düşük performansı nedeniyle sık sık yedek kalmaya başlamış ve bu durumdan kötü olarak etkilendiğini de dile getirmişti

İyi oyuncu ama cok cirkef ya

Daha gideli yarım sezon bile olmadı, şimdilik geri dönmez diye düşünüyorum.

Lugano gerçekten sahada her türlü pisliği çirkefliği yapan ayrıca yavaş bir futbolcu öyle üst düzey Paris Saint Germain gibi bir kulüpte sürekli oynayamaz.

(30-11-2011, 16:26)agurbuz demiş ki:  Lugano gerçekten sahada her türlü pisliği çirkefliği yapan ayrıca yavaş bir futbolcu öyle üst düzey Paris Saint Germain gibi bir kulüpte sürekli oynayamaz.

Sürekli olarak oynamasa da yedek olarak kadroda yer alabilir.
Konu Kilitli