What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Man.Utd 8 - Arsenal 2 Mac Özeti

İngiltere Premier League'de haftanın en önemli maçında Manchester United, sahasında Arsenal'i 8-2 yenerek tarihi bir galibiyete imza attı.

Son şampiyon Manchester United, 75 bin futbolseverin izlediği mücadelede, Fabregas ve Nasri'nin gitmesiyle ciddi bir güç kaybı yaşayan Arsenal'i adeta gol yağmuruna tuttu ve averajla liderlik koltuğuna oturdu.

''Kırmızı Şeytanlar''ın gollerini Welbeck, Ashley Young (2), Rooney (3), Nani ve Park Ji-Sung atarken, konuk ekibin gollerini Walcott ve kaptan Robin van Persie kaydetti.

Arsenalli Jenkinson 77. dakikada kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı. Robin van Persie, 27. dakikada kullandığı penaltı atışını gole çeviremedi.

Bu nasıl bir kaleci bir futbol hastası olarak hayatım boyunca hakan arıkan hariç bu kadar kötü bi kaleci görmedim yazık rezil etmiş arsnl ne hale düşmüş

(29-08-2011, 17:53)wolfman1903 demiş ki:  Bu nasıl bir kaleci bir futbol hastası olarak hayatım boyunca hakan arıkan hariç bu kadar kötü bi kaleci görmedim yazık rezil etmiş arsnl ne hale düşmüş

geleni yemiş gideni yemiş. Smile

Adamlar medeni insanlar, o maç orada o gün oynanır biter ertesi güne bakarlar. Bizim ligde 8 yiyeceksin Taraftar seni tefe koymayacak, "yönetim istifa, yönetim istifa" Big Grin

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]

(30-08-2011, 1:46)Metin demiş ki:  Adamlar medeni insanlar, o maç orada o gün oynanır biter ertesi güne bakarlar. Bizim ligde 8 yiyeceksin Taraftar seni tefe koymayacak, "yönetim istifa, yönetim istifa" Big Grin

Evet bizde çoktan linç edilmişlerdi
Konu Kilitli