What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

msn,de mesaj kutum açılmıyor

forum bölüm yetkilisi arkadaşa bir sorum olacak msn açınca mesaj kutumda gelen mesajlara tıklamama rağmen açılmıyor kilitli olduğunu söylüyor sebep ne olabilir ve bu sorun nasıl düzelttilir mesaj kutumu açmak için her tıklamamda bu yazı karşıma çıkıyor

ve aşağıdaki uyarı karşıma çıkıyor

Bir Windows Live ID ile Hotmail, Messenger, Xbox LIVE ve gördüğünüz her yere girebilirsiniz
Hotmail

Güçlü Microsoft teknolojisi istenmeyen postayla mücadelede ve güvenliği artırmada yardımcı olur.
Başka e-posta hizmetleri kullanıyor olsanız bile e-posta hesaplarınıza, takvimlerinize ve kişilerinize tek bir yerden ulaşın.
Yeni! Gelen kutunuzdan sohbet edin, arkadaşlarınızın yaşamındaki yenilikleri görün ve ihtiyacınız oldukça büyüyen 5 GB depolama alanına sahip olun.

Daha fazla bilgi
Windows Live ID'niz yok mu?

Windows Live ID hakkında daha fazla bilgi
Gizlilik İlkesi
Windows Live Network aşağıdakilerden biri nedeniyle bu siteden kullanılamıyor:
Bu site sorun yaşıyor olabilir
Bu site Windows Live Network üyesi olmayabilir
Yapabilecekleriniz:
Windows Live Network'teki diğer sitelerde oturum açabilir veya kaydolabilirsiniz ya da bu siteyi daha sonra yeniden deneyebilirsiniz.

bunun nedeni ne olabilir bölüm yöneticisi arkadaş yardımcı olursa sevinirim saygılarHuh
Alıntı

bir internet sayfası açın menüden araçlar internet seçenekleri programlardan internet exploreri varsayılan tarayıcı olarak ayarla yı tıklayın ordan da etkinlikleri yönet deyin ve bilgisayarı yeniden başlatın.
Alıntı

yüklediğin bazı programlar internet ayarlarında otomatik olarak değişiklikler yapıyor sorun tahminimce oradan kaynaklanıyor. emrenin dediği işlem olmazsa sorunun başladığı tarihten geriye yükleme yaparsan da olabilir..
Alıntı

kardeş bide şu var modemin mtu ayarını düşür ondan da kaynaklanıyo çoğu zaman, az gelmedi benim başıma bu durum...
Alıntı

önerileriniz için teşekkürler bir deneyeyim sonucu söylerim herkese teşekkürler.
(07-01-2010, 13:56)emre demiş ki:  bir internet sayfası açın menüden araçlar internet seçenekleri programlardan internet exploreri varsayılan tarayıcı olarak ayarla yı tıklayın ordan da etkinlikleri yönet deyin ve bilgisayarı yeniden başlatın.

emre ustam dediklerini uyguladım sorun halloldu şu an mesajlarımı açabiliyorum sen süpersin çok çok teşekkürler kolay gelsin.
Alıntı

varsayılan internet tarayıcının explorer olması gerekiyor ..
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi