What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Muammer kaddafi öldürüldü

Muammer kaddafi öldürüldü
Uyarı: ŞİDDET İÇERİKLİ GÖRÜNTÜ!

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]

neydi ne oldu sona bak..

vay be pkk ya yardım etmeyen ender ülkelerdendi memleketi pkk iti itirafında çıkmıştı

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL

1974 de Kıbrıs Harekatında Türkiye'ye ambargo uygulandığında madden ve manen Türk Devleti'nin, Türk Milletinin yanında olmuştu. Şehit düşmüş olmasını temenni ederim. Mekanı Cennet olsun. Kendine yardım eli uzatana it bile ısırmaz. Yaptığını it yapmaz Abra Kadabracılar Partisi.

Mısır, Libya, Irak, Suriye, bu ülkelerde olan ve bundan sonra olacak olanların tek sorumlusu Büyük Ortadoğu Projesi eş başkanı olan Sayın Tayyip Erdoğan dır, Bizim Libya ya yaptığımız tek kelime ile NANKÖRLÜKTÜR...

30 yılı aşkın öfke bu olsa gerek, ilerde bizim yöneticilerimizinde aynı duruma düşmeyeceği ne malum.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.

Yıl 1974... Kıbrıs Barış Harekâtı’ndan hemen sonraki günler... Türk Silahlı Kuvvetleri adaya başarılı bir çıkarma yapmış ve oradaki Türkleri kurtarmıştı.
Onuru kırılan Yunanistan ayaktaydı. Türk-Yunan savaşı her an patlayabilirdi.
Türkiye’nin böyle bir savaş için silahlı kuvvetleri hazırdı ama ciddi silah eksikliği vardı. Taner Baytok o dönemde NATO’da görevli bir diplomattı.
Türkiye, İran ve Irak’a silah için başvurdu. İran biraz oyaladı, sonra uyduruk bazı malzemeler gönderdi.
Irak ise “Sizin istedikleriniz bizde yok. Ama Libya’da var” dedi.
Dışişleri, Libya ile hemen ilişki kurdu. Libya, Kaddafi’nin kapattığı ABD üssünde bol miktarda silah ve malzeme olduğunu, bunları gönderebileceklerini bildirdi.
Kısa bir süre sonra da 4 uçak dolusu silah ve malzeme Türkiye’ye gönderildi.
* * *
O sırada Ecevit iktidardaydı. Hasan Esat Işık Milli Savunma Bakanı’ydı. Işık, Taner Baytok’u çağırıp Kaddafi’ye teşekkür mektubu gönderileceğini bildirdi.
“Sen atla Libya’ya git ve yeni silah isteğimiz de olduğunu ilet” talimatı verdi.
Genç diplomat bakana şu öneride bulundu: “Efendim, gönderilen ve yeni alacağımız silahların parasını da vereceğimizi bildirelim.”
Bakan bu öneriyi kabul etti ve Baytok Libya’ya uçtu.
Baytok Libya genelkurmay başkanına Türkiye’nin silahların parasını ödemek istediğini iletti ve yeni silah isteğinde bulundu.
Libya Genelkurmay Başkanı “Sizden para almayız. Depolarda ne kadar silah, malzeme varsa hemen gönderelim” dedi.
Heyetteki Türk subaylar üsse giderek işe yarayacak silah ve malzemeleri belirledi. Bunlar 4 DC 9 uçağına yüklenerek Türkiye’ye gönderildi.
Her şey Kaddafi’nin kesin emri ile olup bitivermişti.
“Kaddafi’nin çevresi öyle kalabalık ki, sokulmak olanaksız. İte kaka yol açtık ve Deniz Baykal’ı Kaddafi’nin yanına götürdük.
Kaddafi, Baykal’a iltifatlarda bulundu. Türklerle gurur duyduklarını söyledi. ‘Birkaç gün kalın, konuğum olun’ dedi ve ertesi gün saat 10.00’da randevu verdi.
Ertesi gün gittik. Deniz Bey Kaddafi’ye Kıbrıs harekâtını anlattı.
Kaddafi ‘Neden tamamını işgal etmediniz?’ diye sordu, sonra da ‘Eğer Yunanistan kıpırdarsa size elimizden gelen bütün yardımı yaparız’ dedi.
Libya lideri, Baykal’dan ‘Ben askerlerle yemek yiyeceğim. Siz de gelin ve onlara Kıbrıs harekatını anlatın’ diye ricada bulundu.
Baykal ‘Sevinerek kalırız ama uçağı kaçırırız’ dedi. Bunun üzerine Kaddafi ‘Önemli değil, benim uçağımla gidersiniz’ deyince kaldık.
Sonra Türkiye’ye Kaddafi’nin ucağıyla döndük.
Ben bir diplomat olarak Türkiye’nin çok zor günlerinde Kaddafi’nin gösterdiği bu dostluğu hiç unutamam. Bunu bir vefa borcu olarak anlatıyorum.”
Evet o dönemde Kaddafi hiçbir ülkenin yapmadığını yapmıştı Türkiye için.

ALINTIDIR..

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]

Son günlerde 26 şehit ve Libya da Kaddafi'nin linç edilmesi sinir sistemimizi altüst etti.Anladım ki Bu Dünyanın adaleti hiç yokmuş(sıfır adalet),linç edilmesi gereken son kişi Kaddafi olmalıydı,Dünyanın adaleti olsa Bush yada Obama gibi Emperyalistler ve onların işbirlikçileri linç edilmeli,Kaddafiyi linç edenlerin hepsinin .........!!!!!!!!!!!!!!!!!
İnşallah Libya'nın sonu Filistin gibi olur çünkü onlarda benzer hainliği Osmanlıya karşı yapmış Osmanlı askerlerinin dişlerini sökerek öldürmüşlerdi.İnşallah tepelerine İsrail bir biner sonsuza dek kalkmaz.Kaddafi bekar gençlere bedava ev bile veren bir liderdi,sağlık,eğitim bedava,benzin su'dan ucuz,Halkı bizim hakl gibi dışa bağımlı değildi.Sonu bu mu olmalıydı,besle kargayı oysun gözünü.
Abra Kadavracılar Partisi bizi Büyük ortadoğu projesi adı altında Amerika'nın mandası yaptı.Aynı Amerika pkk'yı bize saldırtıyor yani Amerika'dan(it'ten)dost olmaz ama Libya'dan olurdu.
Dünya'da bakın tüm hain uluslar müslümanlardan çıkıyor,düşünün hiç müslümanla birlikte hareket edip kendi liderini linç eden bir hıristiyan yada Yahudi ülke var mı?
Müslüman ülkeler artık müslümanlıktan koptukları için Amerika'nın istediği şekilde CIA ve Mossad ajanlarının kontrolündeki cemaatler ve tarikatlar yoluyla ılımlı İslamlaştıkları için(Libyadaki hainler namaz kılıp Allah-u Ekber çekip Kaddafi ve yandaşlarını Amerikanın silahlarıyla Amerika istediği için yok ettiler)lanet olsun böyle Amerikan İşbirlikçisi müslümanlara...
Abra Kadavra Partisi Libya'daki hainleri kahraman olarak yandaş ve yandaşa yandaş medyası aracılığıyla gösterse bile bunun böyle olmadığını aklı olan herkes biliyor.
Not:Libya'daki hainler ile Pkk'lı hainlerin arasında fark var mı ki?Eğer varsa farkı bana söyleyenin kırk yıl kölesi olmaya hazırım(Bakınız:Hz.Ali)
Öcalan linç edilmedi yada idam edilmedi,vatanı için Kaddafi ile Saddam öldürüldü ya ben ona yanarım...

Libya'da geçici yönetim Halktan silahları iade etmesini istiyor diye bir haber geçti tüm Dünya'da.Bu ne demek biliyor musunuz?Bu silahların resmen dış ülkelerden halk adı altında geçen aslında asıl adı Terörist olanlara dağıtıldığını şimdi de artık geri istendiğini belgelemiş oldu.Sizler,bizler halkız elimizde silah,füze,roketatar,tank Lider avına mı çıkıyoruz,bunu Pkk'lı teröristlerin Libya şubesi olanlar yaptılar.
Not:Libya'daki hainler ile Pkk'lı hainlerin arasında fark var mı ki?Eğer varsa farkı bana söyleyenin kırk yıl kölesi olmaya hazırım(Bakınız:Hz.Ali)
Aslında İsrail'in ve Rusya'nın yıllar sonra bazı yaptıkları suikastler bunları müslümanlara yaptığı için tasvib etmesek bile örnek alınmalı,Emperyalizme karşı bir örgüt olsa ve Kaddafiyi öldürenleri bulup Tek tek öldürse yada Saddam'ı astıran Kürt asıllı Hakimi ve O mahkeme heyetini bulup Tek tek öldürse emperyalistlere maşa olanlar kolay kolay bir daha kimseyi linç edemez çünkü kendilerinin de halledileceğini bildiklerinden artık sıkar,bence zor oyunu bozar.

Libyanın paralarını hangi ülkelerde hangi hesapta sakladığını öğrenemeden öldürüldü.
O paraların geri alınması zor artık. Bütün bildiklerini anlattıktan sonra idam edilseydi iyi olurdu.
Batı o paraları geri vermez. Yok bomba parasıydı uçakların mazot parasıydı üstüne yatarlar.
Konu Kilitli