What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasıl ProgDVB ile Full HD yayınları izleriz

Selam bende SkyStar 2 v2.8 tv kartı var 2. el
coreTduo e8400 işlmeci 2.el
4gb ram 2.el
ati 3870 ekran kartım "0"
ful HD yi destekleyen monitörüm var. "0"

bu sistemle Full HD yayınları nasıl izlerim, anlatırsanız sevinirim,

ProgDVB ile kanal tarattığım zaman HD yayınları bulmuyor, HD kanalları bulmasını nasıl saglayabilirim, yardımcı olursanız sevinirim,
eksik bir bilgi yazmadım galiba,
saygilar
Alıntı

hd yayın bulunan uydu, şifreli ise şifreyi çözecek paylaşım, ekran kartın yeterli, monitör tamam.

dvbdream kullan, aradığın hd yayınlar dvb-s2 ise bulmaz kartın sadece dvb-s destekliyor.

http://www.skystar-2.com/high-definition-hdtv.htm incele oradan coreavc'yi kur. dvbdream ayarlar - video sekmesinden h.264 e coreavc'yi seç tamamdır.
(22-12-2009, 3:35)uzakuzay demiş ki:  kısaca skystar 2 ile Full HD yayınları izleyemiyoruz. bumu çıkıyor sonuç olarak, izlemek için sshd yada hd2 kartlarımı almak gerekiyor saygılar.

hayır o çıkmaz hangi hd kanalları izlemek istiyorsun.
Alıntı

selam bende progdvb 4.54.3 sürümü kullanıyorum aynı anda 2 kanal birden izlemek mümkünmü bu sürümde,sanırım "pid" olması gerekmis... nerden bulabilirim pid dosyasını bilgisi olan varmı? acil lütfen.
Alıntı

selam ınca ıt dg 36 dig.tv kartıyla hd yayın izlenebilirmi_?
Alıntı

yukarıda mesaj 2 yi oku linki incele detaylı bilgiyi orada bulacaksın..
Alıntı

türksatta hd şifresiz yayın yapan kanal varmı veya hotbird te bilen arkadaşlar varsa paylaşalım
Alıntı

(07-02-2010, 22:04)kahramangnc52 demiş ki:  türksatta hd şifresiz yayın yapan kanal varmı veya hotbird te bilen arkadaşlar varsa paylaşalım

şuanda turkstta şifresiz test yayında olan teledünya hd kanalı var freakansı 11746 H 27500 5/6
Alıntı

teşekkürler
Alıntı

Bilgileriniz icin cok tesekkur ederim.
Alıntı

Server paylaşımı ile HD yayınları güçlü bir pc ile rahattlıkla izlenebilir.
Alıntı