What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nero 11 bomba gibi geliyor

Popüler disk yazma programı Nero'nun 11. sürümü geliyor. İşte yeni Nero'nun sunacakları...
[Resim: 1278.jpg]
Ünlü disk yazma paketi Nero Burning ROM'un 11. sürümü bu ay yayınlanacak. CD, DVD ve Blu-Ray diskleri yazmakta uzman yazılım, optik disklerin 2000'lerdeki popülerliğini yitirmesiyle eskisi kadar olmasa da hala kullanılıyor.

Nero 11'deki yeni video dönüştürme özelliği sayesinde filmleri cep telefonunuza uygun bir biçime dönüştürmeniz artık mümkün. Platinum sürümü 100 Euro fiyatla satışa sunulacak yazılımın yeni sürümü, geliştirilmiş arayüz, kablosuz eşitleme gibi özellikler sunuyor ve birçok yardımcı araçla geliyor.

Yeni eşitleme işlevi sayesinde PC'nizi ve cep telefonunuzu kablosuz olarak eşitlemeniz mümkün oluyor. Video dönüştürmede ise ekran kartınız da kullanıldığından işlem, daha hızlı gerçekleştiriliyor.

Alıntı

Ben hala 7,5 kullanıyorum az yer kaplıyor işimide görüyor.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

Bilgi için teşekkürler. Nero 10 kullanıyorum, nero 11 deki özellikleri merakla bekliyoruz.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(22-09-2011, 0:56)Metin demiş ki:  Bilgi için teşekkürler. Nero 10 kullanıyorum, nero 11 deki özellikleri merakla bekliyoruz.

bende amacı disk yakmak olan bir programın bu kadar ıvır zıvır barındırmasına anlam veremiyorum.. belki de nero express 8.2.8 kullandığım içindir.

Alıntı

Nero' da pek nadir disk yazıyorum, genelde "Nero WaveEditor" ile "Nero Vision" programlarını çok sık kullanırım ve her çıkan yeni sürümde "Nero Vision" geliştiriliyor.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi