What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Normal SS2 Hd Kanal İzleme

Arkadaşlar Elimde Normal SS2 Kartım War Hd Kanalları Izleyebılır mıyım
Alıntı

HD codec yükleyip bazı Hd kanalları izleyebiliyosun sanırım.
hepsini değil,2 ye ayrılıyomuş galiba.
turksatta teledünya HD kanalı var.birde donanımların iyi olması gerekiyo sanırım.
daha bilgili arkadaşlar yardımcı olurlar zaten burda
Alıntı

Ekran kartının yüksek olması lazım aynı zamanda işlemci ve raminde yoksa kanalı açar açmaz bilgisayarın kitlenir.Ama ekran kartı ön planda olması lazım.
Alıntı

arkadaşım şimdi sadece teledünya kanalını HD olarak izleyebilirsin. diğer kanalları izleyebilmeniçin hd karta sabip olman lazım.
Alıntı

teledünya HD için bile en az 2.88 Ghz lik işlemci lazım.
Alıntı

(14-02-2010, 19:32)s.acilen demiş ki:  teledünya HD için bile en az 2.88 Ghz lik işlemci lazım.

Bende 3.01 var ama yinede çok zorluyor makineyi kanalı açıyor izleniyor ama cpu %100 oluyor.Makineyi zor kendine getiriyorum Big Grin
Alıntı

işlemciden ziyade ekran kartınız hd destekli olmalı.
Alıntı

Enaz kaç mb lik bir ekran kartı gerekiyor peki?Birde sistem ram ı .
Alıntı

(15-02-2010, 22:24)extreme demiş ki:  Enaz kaç mb lik bir ekran kartı gerekiyor peki?Birde sistem ram ı .

Ekran kartınız Nvidia geforce 8 veya Ati hd serisinden olmalı.
Alıntı

(13-02-2010, 17:55)by_edi demiş ki:  Arkadaşlar Elimde Normal SS2 Kartım War Hd Kanalları Izleyebılır mıyım

Daha önceden bu konuyu DVBDream 1.5 Beta7 ile ilgili olan yerde işlenmiştir.
Aşağıdaki anlatımlar kendi yazımdan alıntıdır.
----------------------------------------------------------------------------------------
Öncelikle bu sitede bulunan V plug dll fix dosyasını indirip DVBDream ana
dizinine kopyala plugin kurduğunda DVBDream hata vermesin,sonra bu adresten Hazır kanal listesi lazım dersen oda bu forumda mevcut http://forum.skystar-2.com/dvb-dream-ici...-1523.html Kodek seçimine gelincede otograph sekmesinden Video codec: Cyberlink ,Audio Codec: AC3 Filter, Video renderer: Enhanced Video Renderer,H264 Codek: ARC Soft seçili olsun.Ben SS2 kullandığım için herhangi bir sorunla karşılaşmadım,Kolay gelsin

Gerkli codek dosyaları bu linkten indiriniz

http://www.4shared.com/file/210571727/c5...ekler.html

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı