What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ntv,Ntv Spor ve Cnbc-e yayınlarını alamıyorum...

Arkadaşlar, tek çanaktan D-smart ve bilgisayardan tv izliyorum ancak cuma gününden beri Doguş Grubu'na ait kanallardan Kral Tv dışındakileri, powerturk ve 1-2 kanalı daha bilgisayardan izleyemiyorum.D-smart ta bir sorun yok.Güncel kanal listesini de yükledim, progdvb nin son sürümünüde yükledim ama olmadı.Konu hakkında bilgi sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi?
Alıntı

aynı sorun bende de var, codeclerde hata olsa diğer kanallar açılmaz diye düşünüyorum bazı konularda codeclerden bahsetmişlerde...galiba doğan tv'de sorun var yada progdvb de sorun oluştu...
Alıntı

Arkadaşlar aynı sorun bendede vardı. progdvd deki tüm kanlları sildim (kanalları veritabanından kaldırdım) ve tekrar tarama yaptım şimdi NTV ve NTV Spor'u izleyebiliyorum. Sorun sanırım Doğuş grubuna yeni katılan HD en kanalından kaynaklanıyor. Kanalın bulunduğu frekansı manuel taratıpta sorun düzelebilir sanırım. Kolay Gelsin...
Alıntı

Teşekkürler bilgi verdiğiniz için.Hd kanallardan sonra oldu sanırım bu sorun. Kanalı manuel olarak nasıl taratacğız, ne yaptıysam beceremedim.
Alıntı

ProgDVB kullandığım için ancak onu anlatabilirim.
ProgDVB programında örneğin NTV kanalını aç, sonra menüden kanal listesini tıkla, orada ikinci sıradaki taşıyıcı tara seçeneğinden yapabilirsin.
Alıntı

(08-06-2010, 17:36)zffb demiş ki:  ProgDVB kullandığım için ancak onu anlatabilirim.
ProgDVB programında örneğin NTV kanalını aç, sonra menüden kanal listesini tıkla, orada ikinci sıradaki taşıyıcı tara seçeneğinden yapabilirsin.

Teşekkürler.Söylediklerinizi uyguladım ve PowerTurk dışından bir sorun kalmadı...
Alıntı