What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NTV NTVSPOR CNBS

Ntv ntvspor en önemlileri bu kanallar bende sinyal yok neden olabilir acaba tv de baglı olan uydu alıcısında acılıyor kanallar fakat Skystar2 kartımdan izleyemiyorum. Bilen varsa yardımcı olabilirmi? ,

NOT:3 güne kadar izleyebiliryordum...
Alıntı

Yok mu bir bilgisi olan arkadaşlar??
Alıntı

sinyal kaliten zayıf olabilir kablo mesafen ve kalitesi önemli lnb polarizasyon kaymış olabilir
manuel tekrar tara
Alıntı

tam olarak aynı sorun bende 1 yıldır var.. bir türlü çözüm bulamadım..
aynı lnb'den gelen kabloyayla uydu alıcısından izleyebiliyorum ama ss2'de hiç sinyal alamıyorum.
Alıntı

[Resim: do8brn.jpg]

Bende dikkat ettim DVBDream da NTV ile NTV spor biraz nazlı açılıyor, sorun yayından kaynaklanıyor olmalı.
[Resim: ver9fc.jpg]

Fast Satfinder ile okla gösterilen yerdeki sinyale bi bakarmısınız sizde kaç SNR gösteriyor. Bu sinyalle ben rahatlıkla izleyebiliyorum ama nedense bu gün kanal biraz gecikmeli açılıyor.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(29-04-2010, 16:02)Metin demiş ki:  [Resim: do8brn.jpg]

Bende dikkat ettim DVBDream da NTV ile NTV spor biraz nazlı açılıyor, sorun yayından kaynaklanıyor olmalı.
[Resim: ver9fc.jpg]

Fast Satfinder ile okla gösterilen yerdeki sinyale bi bakarmısınız sizde kaç SNR gösteriyor. Bu sinyalle ben rahatlıkla izleyebiliyorum ama nedense bu gün kanal biraz gecikmeli açılıyor.

O degilde usta ben farklı şey sorucam Big Grin

Sen hangi codeck leri kullanıyorsun. benim hd kanallart gibi net bu kanal Big Grin
bendeki ntv kanalları bulanık gibi ?
DVB Drean 1,4 kullanıyorum ona göre bir tavsiyede bulunursan sevinirim
saygılar
Alıntı

Benzer sorunu bednde yaşıyorum. Ntv, Ntv Spor ve Cnbc-e gibi kanallar gündüz var ama akşamları kanallar açılmıyor özellikle saat 8den sonra. Daha önce nette arattım benzer sorunlar var. Prog dvb kullanıyordum dvb dream ile değiştir filan dediler değiştirdim aynı sorun hala devam ediyor.
Alıntı

benim skystar 2.6 c aldığımda card şifreli kanalları çözüyordu ama format atınca card kilitleniyor.Firma kartları böyle tasarlıyor. böyle bişiy olabilir kartın kilidini kırdıktan sonra mac adresini (kart üzerinde var) tekrar giriyorsunuz yoksa çalışmıyor. Doğuş grubunun sinyal kalitesi biraz zayıf. Antenininizin ayarını doğuş grubu üzerinden yapın ki en yüksek sinyal alana kadar deneyin. Diseq kullanıyorsanız yine ss2 problem yaratabiliyor.Technisat sitesinden son sürümü indirin. dvb dream Tarama yaparken biss şifreli yayın varsa biss şifresi gördüğü kanalları da açmıyor. Yalnız bazen bulunduğunuz konuma göre bazen frekansın bir yükseğini aşağısını deneyin. bazen öyle çalışabiliyor. yani 11053 11055 Dvb viewer kullanıyorsanız Birde transponder listesinde 11054 h 30000 frekansını ekleyin. Örneğin

1=0420
2=042.0°E Türksat 2A/3A
3=0
4=9750
5=10600
6=11700

[DVB]
0=3 (3 rakamı en alttaki sayıyla da eşit olmalı)
1=10960,H,13000,56,1,|
2=10969,H,2400,56,1,|
3=11054,h,30000,56 gibi

Skystar kullanımı çok zor bir kart sonuç olarak. prog dvb card sharing iyi yapıyor ama çok kasıyor sistemi, yok sadece biss şifreli kanalları izlicem diyorsanız en iyisi dvb dream yok, benim maçla işim olmaz şifre önemsiz diyorsanız dvb viewer en iyisi.
Alıntı

Maalesef SS2 de bende izleyemiyorum receiverde sorun yok herhalde sinyali zayıf .....
Alıntı

ya bu kanalların yeni frekanslarını giriyorum ama yayın almıyor nedense ....ben mi yanlış bişey yapıyorum aşağıdaki gibi değil mi ?

tamamdır ya çözdüm sorunu Big Grin
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi