What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Opera 10.50 çıktı

Opera 10.50 sürümüyle hız kurallarını ihlal ediyor. Çok sayıda iyileştirme, kısayol ve gerçekten artırılmış performansıyla Opera özellikle hız konusunda dev bir adım atmış bulunuyor.

[Resim: heeAg.png]

Opera 10.50'yi hemen indirmek için Tıklayın

aslında bana kalırsa opera kulanan biri olarak diye bilirim ki
EXplorer8 yada Firefox en iyisii ikisii arasında tercih yapamıyorum . . fikrimi soyledim tabiki paylaşım güzel deneyen arkadaslar fikirlerinii yazssınlar

hız olarak firefox ve ie8 den hızlı opera 10.10 dan da hızlı.

ben şimdi indirdim kullanıyorum ama exp.8'den buna geçince acemilik çekiyorum.Kurulumda Türkçe var ,kullanımda Türkçe seçeneği yok.Güzel gibi ,asıl ustalar veya eski kullanıcılar kıyas ve yorum yazsınlar..Herkese iyi eğlenceler..

(03-03-2010, 0:40)galiçyalı51 demiş ki:  ben şimdi indirdim kullanıyorum ama exp.8'den buna geçince acemilik çekiyorum.Kurulumda Türkçe var ,kullanımda Türkçe seçeneği yok.Güzel gibi ,asıl ustalar veya eski kullanıcılar kıyas ve yorum yazsınlar..Herkese iyi eğlenceler..

nasıl olmaz kurulumunda varsa olur yada ayarlar seçeneğinde ilk sayfanın altında var oradan ayarla ..kullanıyorum gerçekten daha hızlı gibi.güzel yani..

ben bayağı uzun zamandır kullanıyorum.çokta memnunum.
ie falan yüzüne bakmıyorum o derece=)

yalnız bu 10.50 de üstte dosya düzen yer imleri vs yok.onları nasıl getirebiliriz ekrana.

(03-03-2010, 17:58)lucky45 demiş ki:  ben bayağı uzun zamandır kullanıyorum.çokta memnunum.

yalnız bu 10.50 de üstte dosya düzen yer imleri vs yok.onları nasıl getirebiliriz ekrana.

sol üstte kırmızı O işareti var onun üzerine tıkla menü orada..

(03-03-2010, 18:25)cemocem demiş ki:  
(03-03-2010, 17:58)lucky45 demiş ki:  ben bayağı uzun zamandır kullanıyorum.çokta memnunum.

sol üstte kırmızı O işareti var onun üzerine tıkla menü orada..

HuhHuhçok utandım vallaha Rolleyes
Konu Kilitli