What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

optik ses bağlama

slm benim tv ye pc bağlı hdmi dan fakat ben pc nin sesini tvden bluray ses sistemine aktarmak istiyorum nasıl olur. optik ses kablosuyla.
Alıntı

Eğer tv nin ses çıkışı senin bahsettiğin ses sistemine bağlı ise, yapman gereken windows ta denetim masasına gelip orda ses e tıklayınca açılan pencerede ilk sekmede (Kayıttan Yürüt) ki seçeneklerden hdmi olanı seç ve varsayılan yap. Böylece optik kabloya ihtiyacın kalmaz. Çünkü hdmi dan hem ses hemde görüntü gider.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

arkadaşlar güzel bişey keşfettim ac3 filter kullanan var ise bilgisayarında optik ses çıkışı olan ve 5+1 sinema sistemi optik girişli olma şartıyla bu sisteme sahip olanlar. dvbviewer filter ayarlarından ac3 filter anamenüde spdıf/kullan ac3 kodları seçeneğine çentik atıp sesin kalitesine bakın. mükemmel bir ses kalitesi çıkıyor ortaya. MALZEMELER=PC DE OPTİK SES ÇIKIŞI, 5+1 SİNEMA SİSTEMİ OPTİK GİRİŞLİ (BENDE BLURAY SETİ VAR KALİTESİ ETKİ EDEBİLİR),1 ADET OPTİK SES KABLOSU. GERÇEKTEN HARİKA TAVSİYE EDERİM.

ELEKTROFB kardeş hdmı dan zaten görüntüyü sesi alıyorum optik ses daha kaliteli onuda üstteki mesajda belirttim nasıl yaptığımı. süper bişey oldu. ilgin için saolasın.
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi