What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Panasonic Türkiye'de Küçülüyor

Panasonic yeniden yapılanmanın bir sonucu olarak Türkiye'de TV, fotoğraf makinesi, video kamera lens, kulaklık, kişisel bakım ürünleri satışına son veriyor. Sadece DECT telefon ve ev tipi klima satılması kararlaştırılmış.

[Resim: 8Yzy80e.jpg?1]

1 Nisan 2014'te başlayacak yeni mali yıl ile beraber Panasonic tüketici elektroniği piyasasından büyük ölçüde çıkarak kurumsal hizmetlere ağırlık verecek.
Alıntı

Amaaan.. bi üzüldüm bi üzüldüm ki sorma gitsin arkadaş. Laugh

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Yalnız cidden ben üzüldüm dostum.. Açık ve net bir japon devi gidiyor.
Plazma'da LG ve Samsung zulmünden kurtarıyordu bizi. Siyahları gerçekten gördük adamların TV'lerinde. Kamera ve fotoğraf makinesi tartışılmıyacak kadar iyiydi.
Hala 130 TL'ye aldığım leica lensli o fotağraf makinesinin video kaydına bakar şaşırırım.Görsen sende şaşırırsın.
Hakeza 50ST50 yada 42ST50 Tv modellerindeki görüntüyü çoğu led tv'lerde alamaz kimse. Hatta bir arkadaşa aynı anda hem Lg led Tv hemde Panasonic plazma aldık. Çocuk neredeyse LG'yi çöpe atacaktı. Sözde 3D'si smart TV'si var ama görüntü hak getire.
Neyse artık yapacak bir şey yok. Hayırlısı olsun.
Alıntı

korelilerle mücadele edemiyorlar maalesef. doğrusu leica lens.
Alıntı

İnsanlar artık kaliteden ziyade ucuzluk aramak halindeler para fazla yoksa eyvallah ama
bunu diyip sonra 1 yılda kaç kere telefon felan değiştiriyorlar. Şahsi fikrim bu firmanın AV ürünleri ezer geçer diğer markaları ama işte fiyat fiyat fiyat... Artık kaldık dandik lg ve samsunga ve onların şişirilmiş doğal olmayan abuk sabuk renkler veren sonrada ölüp giden lcd ve led panellerine

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı