What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PC oyunları için sistem analizi

"Bu oyunu benim pc kaldırır mı?" sorusuna yanıtmı arıyorsunuz işte size güzel bir online uygulama http://www.systemrequirementslab.com adresine gidiniz, hangi oyun sizin sisteminizin dişine göre hemencecik öğreniniz.

1. seçenekte PC oyunumuzun ismini seçiyoruz veya yazıyoruz otomatik tamamlama özelliği oyunun tam ismini yazdıracaktır.
2. seçeneğe tıklandığında ise pc' nize activex denetimi ile bir eklenti kurulacak ve ardında sisteminiz incelenecektir.

Seçtiğiniz oyuna göre PC'nizin perfomansını ve altında da sisteminizin konfigürasyon özeti belirecektir.
[Resim: 6rr79s.jpg]
[Resim: o2oug.jpg]

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

teşekkürler fakat ufak bir java dosyası yüklüyor bilginize. Yakında black ops 2 'yi oynayacağım inş...
Alıntı

Birşey değil, eskiden beridir ziyaret ettiğim bir sitedir.. Black ops 2'yi indirmeden önce bi bakayım dedim, demode olduk mu?. Bende oynayacağım kısmetse.

Alıntı

Ha ha işlemcimi ekran kartımı ve işletim sistemimi yanlış gösterdi Fail yani oynayamazsın dedi Smile Daha öncede bu siteyi kullanmıştım ilk defa yanlış gösterdiğini gördüm Big Grin Halbuki COD Blackops 2 yi yüksek ayarlarda sorunsuz oynuyorum Smile
Alıntı

(21-11-2012, 21:54)neskali demiş ki:  Ha ha işlemcimi ekran kartımı ve işletim sistemimi yanlış gçsterdi Fail yani oynayamazsın dedi Smile Daha öncede bu siteyi kullanmıştım ilk defa yanlış gösterdiğini gördüm Big Grin Halbuki COD Blackops 2 yi yükske ayarlarda sorunsuz oynuyorum Smile
Senin PC, sıradışı üretim hatası filan vardır, belki o yüzden iyi algılayamamış olabilirSmileLaugh

Alıntı

Teşekkürler güzel site
Alıntı

Alıntı: Senin PC, sıradışı üretim hatası filan vardır, belki o yüzden iyi algılayamamış olabilirSmileLaugh

doğrudur üstad Smile bende ilk defa yanlış gösterdi daha önceki denemelerimde hep doğru gösteriyodu bende ona şaşırdım saygılar ..
Alıntı