What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Philips Channel Editor v3.4.9.0

Philips TV'ler de kullanabileceğiniz kanal düzenleme yazılımı. 4 serisi için v1.8.0.2 5,6 ve 7 serileri için v2.0.5.10 veya 3.4.9.0 sürümünü deneyin.
[Resim: kGzDym.jpg]
Önce bir tarama yapın bulabileceği bütün uydu kanallarını bulsun sonra Fat32 ile formatlanmış veya ntfs de olabilir bazı tv eski modeller veya eski firmwareler de NTFS okumayabiliyor. Flash belleği takın tv ayarlarından kanal listenizi usb belleğe yükleyin.

Belleği pc'ye takın ve içindeki dosyaları masaüstüne çıkarın ve Philips Channel Editor programını açın File menüsünden Repair adındaki klasörü gösterin.

Satellite kısmına gelin. Kanalları favoriye alma, çıkarma, kilitleme, sıralama işlemini yapın. Silme işlemi programdan da yapılamıyor. Sağ tıklayarak kanal logosu yükleyip kaldırabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra tekrar File menüsünden Save yapın ve repair adlı klasörü flash belleğinize atın, TV'ye takın. Tv den > TV Ayarları > Tercihler > Kanal Listesi Kopyalama > TV'ye Kopyala ayarlardan yükleyin.

Eklenti Dosyaları
.zip PhilipsChannelEditor-v1.8.0.2_4307.zip Boyut: 3.94 MB  İndirilme: 4,628
.zip PhilipsChannelEditor-V2.0.5.10.zip Boyut: 5.91 MB  İndirilme: 4,063
.zip PhilipsChannelEditor-v3.4.9.0.zip Boyut: 7.06 MB  İndirilme: 2,747
Alıntı

hocam oncelıkle paylasım ıcın tsk ederım. yalnız soyle bır sorunumuz var. programı acıyorum kanalları duzenlıyorum usb kaydedıyorum. tv takınca yukleme yapmıyor. sorun neden kaynaklanıyor sizce.
Alıntı

tv yi desteklemiyor olabilir mi?
Alıntı

Tv modeli 6198 uyumlu olmasi lazim.
Alıntı

Hocam paylaşım için teşekkürler hazır kanal listesi var mı peki elinde ?
Alıntı

Ben de 2.0.5.9 ile 5507K için düzenleme yaptım. Ancak misal TRT1 HD diyor seçiyorum Olay tv açılıyor. Neden olabilir?
Alıntı

ustat teşekkürler ellerine sağlık
Alıntı

arkadaşlar repair klasörünü bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz
Alıntı

Arkadaşlar Repair klasöürünü masaüstüne atıp dosyadan seçiyorum ''Path not found'' Yol bulunamadı hatası veriyor. Bütün versiyonlarını denedim programın hepsinde aynı. Ayrıca Tvden Usbye attığım kanal lisesini başka tvye takınca çalışıyor. Yani Kanal Listesinde problem yok program sorunlu boşuna uğraşmayın derim ben size.Yöneticiden de rica ediyorum bu başlığı kaldırın.Boşuna vakit kaybı. Televizyonum da 46PFL4900K/12
Alıntı

(20-09-2014, 14:34)foreveralon demiş ki:  Arkadaşlar Repair klasöürünü masaüstüne atıp dosyadan seçiyorum ''Path not found'' Yol bulunamadı hatası veriyor. Bütün versiyonlarını denedim programın hepsinde aynı. Ayrıca Tvden Usbye attığım kanal lisesini başka tvye takınca çalışıyor. Yani Kanal Listesinde problem yok program sorunlu boşuna uğraşmayın derim ben size.Yöneticiden de rica ediyorum bu başlığı kaldırın.Boşuna vakit kaybı. Televizyonum da 46PFL4900K/12

yapamamışsınız path not found uyarısı AIR veya Cable için hazır listelerde sadece uydu listesi olduğu için uyarı veriyor Satellite Sekmesine tıklayacaksınız.
Alıntı