What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plugins sorunu DVB dream

ProgDVB nin plugins dizinine attığım
NCSClient.dll
NCSClient
cscng.dll
dosyaları ile bazi kanallari izliyordum ama ayni dosyalari dvbdream deki plugins dosyasinin icine atiyorum ama ProgDVB ile izlediğim kanalların hiçbirini izleyemiyorum
dvbdream de bu dosyalari farkli şekildemi atmam gerekiyor acaba?
saygilar
Alıntı

neymiş bu nscclient.dll göndersene bir upload servisine.
Alıntı

(08-01-2010, 2:51)uzakuzay demiş ki:  ProgDVB nin plugins dizinine attığım
NCSClient.dll
NCSClient
cscng.dll
dosyaları ile bazi kanallari izliyordum ama ayni dosyalari dvbdream deki plugins dosyasinin icine atiyorum ama ProgDVB ile izlediğim kanalların hiçbirini izleyemiyorum
saygilar

progdvb de plugins'te çalışıyorduysa dvbdreamda plugins içinde pıp00 klasörüne atıp dene
Alıntı

(08-01-2010, 4:43)cemocem demiş ki:  
NCSClient.dll
NCSClient
cscng.dll
saygilar

progdvb de plugins'te çalışıyorduysa dvbdreamda plugins içinde pıp00 klasörüne atıp dene

pip00 içine attım yine olmadı dvbdream de çalışmıyor galiba forumlardan okuduğuma göre alt dvb yi deneyecegim sonucu yazarım. progdvb ye göre dvbdream in goruntu kalitesi mukemmel
Alıntı

(08-01-2010, 21:04)uzakuzay demiş ki:  
(08-01-2010, 4:43)cemocem demiş ki:  
NCSClient.dll
NCSClient
cscng.dll
saygilar

pip00 içine attım yine olmadı dvbdream de çalışmıyor galiba forumlardan okuduğuma göre alt dvb yi deneyecegim sonucu yazarım. progdvb ye göre dvbdream in goruntu kalitesi mukemmel

evet üstad dvbdreamda malesef çalışmıyor ncs plugin en stabil altdvbde çalışıyor altdvb üretim tarihi eski olmasına rağmen hep bir numara
Alıntı

altdvb de HD ayınları izleyebiliyormuyuz? altDVB de uyduyu tarayınca Hd kanal bulmadı sadece normal kanalları buldu
Alıntı

(09-01-2010, 4:32)uzakuzay demiş ki:  altdvb de HD ayınları izleyebiliyormuyuz? altDVB de uyduyu tarayınca Hd kanal bulmadı sadece normal kanalları buldu

tam teknik terimlerle ifade edemesemde diğer hd çeşidi mpeg4 yayınlar izleniyor yani hd birde farklı modulasyondan yayın yapan dvb-s2 yayın denilen yayınları almak için mutlaka yeni nesil olan hd kartlardan almak şart yoksa dvb-s kartla dvb-s2 yayın yapan transporden sinyal alınmıyor yani olay kartda birde benim şuan ilk başta yazdığım mpeg4 olan örnek olarak hotbirdde "hd suisse" kanalını hd codec ile rahatlıkla seyrediyorum altdvb ve dvb-s kartımla sende seyredersin bu kanalı
Alıntı

arkdaşlar altdvb de ntv ve ntvspor şifreye geçtimi izleyebiliyodum.
fakat dvbdream de açamıyorum neden acaba.kendimmi girmem gerekiyo key leri...
altdvb de otomatik açıyodu ama ..?
Alıntı

(10-01-2010, 22:38)lucky45 demiş ki:  arkdaşlar altdvb de ntv ve ntvspor şifreye geçtimi izleyebiliyodum.
fakat dvbdream de açamıyorum neden acaba.kendimmi girmem gerekiyo key leri...
altdvb de otomatik açıyodu ama ..?

vplug'la izlersin. vplug'u dvbdreamda plugins içinde pıp00 klasörüne at
Alıntı

pip00 klasörüne attım da hala $ işareti çıkıyo ondan dedim
Alıntı