What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

powerinstall'da sorunum var

powerinstall 7.7.3 kullanıyorum,yalnızca türksat izliyorum ilk kurarken tr.kingofsat.net'ten kanalları ekliyorum ve sol tarafta tarama yapınca 1 kanaldan 3 tane çıkıyor biri çalışıyor diğer ikisi çalışmıyor,bunları nasıl silerim( siliyorum tarama yaptığında geri geliyor)
Alıntı

powerinstall programına destek vermiyoruz.. kullanmanızıda tavsiye etmiyoruz.
Alıntı

neden ben senelerdir kullanıyorum ve bu yazdığım sorundan başka sorunu yok,ayrıca çok kolay kuruluyor.bence çok kullanışlı orjinal progdvb den çok iyi bence
Alıntı

(03-07-2011, 1:36)calypso16 demiş ki:  neden ben senelerdir kullanıyorum ve bu yazdığım sorundan başka sorunu yok,ayrıca çok kolay kuruluyor.bence çok kullanışlı orjinal progdvb den çok iyi bence

Miyadı dolmuş bir DVB Player ile kimse uğraşmak istemez, Sitede bulunan DVBDream 1.5 konularına bakabilirsiniz.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

bu oynatıcıları ben daha önceleri hepsini denedim hepsi sorun çıkardılar,en sonunda powerinstall kuruyordum ve kullanıyordum,dvbdream'ın komple kurulumu kanal listesi vb bulabileceğim bir konu varsa linkini atın yükleyip deneyeyim
Alıntı

(03-07-2011, 15:53)calypso16 demiş ki:  bu oynatıcıları ben daha önceleri hepsini denedim hepsi sorun çıkardılar,en sonunda powerinstall kuruyordum ve kullanıyordum,dvbdream'ın komple kurulumu kanal listesi vb bulabileceğim bir konu varsa linkini atın yükleyip deneyeyim

forumda arama yapmaya ne dersin... ya da dvbdream bölümüne bak...
Alıntı

baktım merak etmeyin bazısı sorunlu bazısı trial vb bulamadığım için yazdım
Alıntı