What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pro Evolution Soccer 2012 DEMO Unlocked teams Patch

Pes 2012 Demosunu 25 Takımla Oynayın. Pes 2012 demo için yapılan bir yama. Henüz beta aşamasında.

Rar dosyasından çıkan dosyaları oyun klasörüne atın. Oyuna girerken de PES2012 demo - unlock teams.exe dosyasına tıklayıp girin. Pes2012 normal exe ile orjinal demo şeklinde oynayabilirsiniz.

Pro Evolution Soccer 2012 DEMO
Unlocked teams Patch by Jenkey1002 (beta 0.1) + Teams unlock tool included

Features:
Update all kits 2011-2012 : new but collar & model is not perfect, cause some of them are not included in PES2012 demo version, hope you understand
Most of faces & hairs are default build (because haven't special face, PES2011's faces are incompatible with PES2012).
Squad & Transfers updated until 27/08 (60% completed)
"Teams Unlock tool" is included in patch, I will seperate it if you want to use it to make other patch
HD Emblems by Jenkey1002
New sound patch by Merdiso
Stats data : Default KONAMI, edit & transfers by Jenkey1002
ESPN Scoreboard by KO

Team List:
Arsenal
Chelsea
Liverpool
Man City
Man Utd
Tottenham
Barcelona
Real Madrid
Inter
Milan
Napoli
Porto
Santos
Penarol
International
Club America
Brazil
Argentina
Spain
England
Germany
Croatia
Bosnia and Herzegovina
Serbia
Montenegro

Instructions:
Extract & copy all files and folders to PES2012 demo installed directory
Disable Antivirus software & Run game via "PES2012 demo - unlock teams.exe" (Alway run as administrator in Win7 & Vista)

Download -> http://www.mediafire.com/?akudbm825nxekgq

Alıntı

oyunu indirdim ama çalışmıyor...ekran siyah şekilde kalıyor..açılacak gibi yani...yardım..
Alıntı

(28-08-2011, 8:56)metr0 demiş ki:  oyunu indirdim ama çalışmıyor...ekran siyah şekilde kalıyor..açılacak gibi yani...yardım..

directx güncellemesini yap... ayrıca bu oyun değil yama. ilk başta demoyu 1.2gb onu indir sonra bu yamayı indirmelisin.
Alıntı

Emeğine sağlık Emrecim
Alıntı

Kurulumu yaptım, harika oldu, paylaşım için teşekkürler Emre kardeşim,
sırf Manchester City için indirdim, mükemmel oldu...
Birde stadyum ekleyince daha da güzel olacak
Alıntı

(28-08-2011, 19:52)Kaan Sparrow demiş ki:  Kurulumu yaptım, harika oldu, paylaşım için teşekkürler Emre kardeşim,
sırf Manchester City için indirdim, mükemmel oldu...
Birde stadyum ekleyince daha da güzel olacak

yanlız oyuncuların bazıları kel ...

Alıntı

Evet eklenen takımlarda çogu oyuncu kel Big Grin)
Alıntı

arkadaşlar ben tuş ayarlarını başka türlü oynuyorum kendime göre ayarlıyorum ama maça tekrar başladığımda eski ayarlara dönüyo demo oldugu içinmi acaba pes2010 seveliyodu çüğnkü tuşları ne yaparsan öyle kalıyodu
Alıntı

Demo oldugu için olmalı, kayıtlı kalmıyor dostum, oyunu her kapatıp açtığında sıfırlanıyor bende de
Alıntı

Demoyu başarıyla kurdum yalnız sadece; Milan,Napoli,Porto,Man Utd
takımlarıyla oynayabiliyorum...sizde durum nedir...birde kaleci olayı çok kötü olmuş bence bu tabii benim görüşüm..çok basit gol oluyor...
Alıntı