What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prof 8000 windows 10 20h2 driver

Merhaba; Prof 8000 kullanıcısıyım. win10 1903 sürümünde kartı win 8.1 driver ile sorunsuz kullanabiliyordum. gece windows 20h2 sürümüne güncelledi kendini ve kartı tanımaz oldu. driver yüklemeye çalıştığımda "sürücü bu platform için öngörülmemiş" hatası ile karşılaşıyorum. güncelleştirmeyi kaldırmak dışında önerebileceğiniz bir yöntem var mı acaba?
Alıntı

manuel olarak driver'ı aygıt yöneticisinden gösterin. uyarı verirse uygun değildir vs yinede yükleyin.
Alıntı

aygıt yöneticisinden yeni donanım ekleden denedim mavi ekran hatası verdi
Alıntı

microsoft'a yazmanız lazım başka türlü çözülmez.
Alıntı

Bilgisayara format atıp temiz bir 1903 sürüm yükledim. kartın driverını problemsiz yükledim. diğer güncellemelerle birlikte windows yine otomatik olarak 20h2 sürüme güncelledi kendini ama bu sefer kart çalışmaya devam ediyor
Alıntı

sistemdeki başka sürücülerle çakışma yapmış olabilir. çözülmesi güzel ama ileride herhangi bir güncellemede tekrar yapabilir. microsoft'a mavi ekran hatasını bildirirseniz kalıcı olarak sorunu çözebilirler. sürücülerle birlikte gönderebilirsiniz.
Alıntı

Burada sorunu gördüğüm için aynı sorunu yaşadığımda microsoft ekibiyle iletişime geçtiğimi yazmam gerekiyor Wink bana ilgili bir soft tavsiye ettiler.
Alıntı

Selamlar,

Ekte resmini de verdiğim sürücü versiyonu ile W10 nun herhangi bir versiyonunda sorun yaşamıyorum buna 20H2 de dahil.
Sürücü benim daha önce açtım konudan bulabilirsiniz.

https://forum.skystar-2.com/prof-revolut...e-inceleme

Eklenti Dosyaları Tırnak(lar)

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı